Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen üzenetet várnak Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen üzenetet várnak Tinderen a leírás nélküli lányok?

Figyelt kérdés

20-30 közti korosztály. Vannak ilyen profilok hogy 0 leírás és 2-4 jellegtelen kép van fent vagyis szelfi, tükörfoto, vagy mondjuk egy réten ülve de a munkájáról, hobbijarol, érdeklődéséről, humoráról, mindennapjairol stb semmi nem derül ki. Az ilyen lanyoknak mégis mit lehet írni? Ha van pár infó akkor egész kreatívan tudok nyitni de ezeknel semmi nem jut az eszembe. Maximum ilyen általános kérdések de abból kapnak százat úgyis, valami random viccessel meg nagyon vigyázni kell nehogy pont arra legyen érzékeny vagy valami.

Nem kamuprofilok.


24/F



2020. aug. 11. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Nem ez dönt. Nekem általában ha matchem volt, általában "elmegy" kategória voltam a csajoknál. Szóval próbálkozhattam bármilyen kreatív, vicces, stb írással. Max akkor válaszoltak ha a jóképű srác épp nem írt :D szóval hagytam az egészet.
2020. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem dickpic-et szintén leírás nélkül.
2020. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekik nem kell szöveg , vagy bármi más. 20-on évesek , csajok ... ennyi
2020. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a szöveg számít, hacsak nem vagy extrém unalmas vagy extrém humoros.
2020. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

Minek írjanak szöveget? Csak a külső számít. A szöveg, a személyiség stb. mind lényegtelen.


Az számít, hogy jó pasi vagy-e. Ha igen, akkor mindegy mit írsz. "Szia, mizu?" bőven elég.

Ha nem, akkor is tökmindegy, mert úgyse fogsz pozitív reakciót kapni.

2020. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igaz én a 30ból kiestem már, de szeretek én választani.
2020. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy normális nő egy sima sziára is reagál, és van aki egyből feldobja a beszélgetést. A még normálisabbak nem félnek kezdeményezni sem, nem várják el ezt a férfiaktól. Én csak sima sziával kezdek, mert ez egy szűrő arra, hogy ne egy kiskirály lány legyen, aki elvárja a szinte tökéletes kezdést.
2020. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egy normális nő nem a tinderen ismerkedik.
2020. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!