Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi történhetett?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtem egy férfival. Mind ketten ugyan olyan lelkesen beszélgettünk egymással üzenetekben. Találkoztunk és minden rendben volt. Figyelmes, kedves és látni lehetett rajta, hogy tetszem neki. Ahogy elköszöntünk már írt is és a következő találkozót fírtatta. A másodikon megtörtént a csók, a kezemet szerette, vagy piszkálni, simogatni és mikor elköszöntünk szintén eufóriában volt és alig várta a következőt. Megbeszéltük, hogy vasárnap találkozunk. Szombaton még nagyon aranyosan írt és érdeklődött. Viszont vasárnap reggel írt, hogy nem fog menni a találkozó. Felajánlottam neki a másnapot és találkoztunk is. És szinte 90fokos fordulatot vett. Nem érdeklődik, nem keres, nem bókol és kb már én udvaroltam neki.

Akkor szombat este történt valami. Szerintem felbukkant valami másik lány.


Azóta már beszéltünk erről és mondtam, hogy nem leszek férfi helyette. Azt mondta, hogy időt kér, hogy átgondolja, de mint tudjuk ennek nem lesz a vége.


Mintha egyik pillanatról a másikra kicserélték volna. Megdöbbentő számomra.


2020. aug. 11. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Ha vele is olyan közömbösen viselkedtél, mint amilyennek itt az írásod alapján tűnsz, akkor én megértem őt és nem csodálom. Csak róla irsz, hogy o milyen jól érezte magát, o milyen eufórikus állapotban volt, őneki tetszettél, de hogy ezek esetleg kölcsönösek lettek volna, arról szó sincs. Ha egy főnyereménynek képzeled magad és vele is a jégkirálynőt játszottad, jól tette, hogy lelépett.
2020. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
87%
Talàlt igéretesebbet,aki az első randin megadta a mézet.
2020. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Lehet csak én vagyok vele így, de én elfáradok egy idő után, ha én kinyalom a csaj seggét ő pedig annyit tesz, hogy csak fogadja a bókokat és odadob egy köszit.

Nekem kell, hogy én is úgy érezzem a másik fél részéről, hogy kívánva vagyok és nem csak az ő szórakoztatására gyűltünk most itt össze ketten.

Mi az, hogy nem leszel férfi helyette? Férfi volt és megtette a kezdő lépéseket, de egy kapcsolat már partneri. Mindkettőtöknek beszélnetek kell a másik szeretetnyelvét.

Lehet, hogy tényleg jött egy másik csaj, aki érdeklődőbb nálad és legalább minden 3. bókjára és gesztusára visszaad 1et.

2020. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Rájött, hogy neked udvarolni kéne, csak neki más terve volt-és nem hosszútávú.
2020. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Akivel még három randit se lehet, azt ne sajnáld.


De én is egy másik nőre gondolok, akivel tán szombat este randizott, és nem a kezét birizgálta.

2020. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja lehet ex van képben.

Ne akard,majd jön ha kellesz neki.

2020. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy honnan veszitek a közömbösséget. Sajnálom, hogy nem írok romantikus regényt egyetlen kérdéshez.


Köszönöm szépen mindenkinek a fikázást! Kedves és csodás emberek vagytok, csak így tovább!

2020. aug. 11. 22:53
 8/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem olyan egyértelmű, hogy nő okozta ezt. Bármilyen családi vagy munkahelyi vagy egyéb magánéleti vagy akár egészségügyi problémája lehet, amit még nem akart veled megosztani.

Az, hogy ismét találkozott veled szerintem pont azt mutatja, hogy nem másik nő az ok.

2020. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy időt kér, annyit tesz: nem biztos magában és az érzéseiben.

Meglehet, rájött, hogy ugyan jól érezte magát, de mégse akar komolyabbat, esetleg felbukkant más is.

Mindenesetre ezt érdemes őszintén megbeszélni.

2020. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyan nem írtam semmit fikázást, de mindegy.

Amennyire a fiataloktól tudom, a Tündér lényegében egy szexpartner kereső, sokan tartanak sok vasat a tűzben.

De hát miért nem mindegy, hogy miért van vége?

Tulajdonképpen el se kezdődött.

Lépj tovább!

2020. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!