Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha úgyis a nők koptatják le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgyis a nők koptatják le a randipartnerüket gyakrabban, miért a férfi fizessen?

Figyelt kérdés

Szerintem a férfinek csak onnantól kellene bevállalnia, az anyagi kiadást, miután kimondták a felek, hogy járnak. Mivel mindig a nő választ, kezében a döntés, lenne rajta kis felelősség az anyagiak felvállalása miatt. Ez megszüntethetné a túlzott válogatást.


Mert jelen helyzetben a férfi a tök bizonytalanért fizet, míg a nő csak gondolkodik, kell-e neki a srác.



2020. aug. 12. 13:13
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
18%
Így van.
2020. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
15%
Jogos!
2020. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem annak illik fizetni, aki meghívta a másikat. Én legalábbis így tanultam.
2020. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt az elején úgyis ki lehetne küszöbölni, hogy nem mindenáron fizetős helyre menni.🤷🏻‍♀️

Úgyis csak ismerkedtek eleinte, miért ne lehetne olyan programot csinálni amiért nem kell a zsebetek mélyére nyúlni, és vitázni azon, hogy ki mit fizessen?

2020. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg onnantól nem. Ha valakivel együtt vagyok, mindketten fizetünk. Viszont ha valaki meghív, illik fizetnie. És különben is, csak az csinál ebből gondot, aki minden szutykot elhív mindenhova és ipari mértékű nőzéseket csinál ahelyett, hogy azzal randizna, akivel van rá alapja.
2020. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
86%
Anyukád, nagymamád büszke lenne rád.
2020. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek. Soha nem tartottam korrektnek azt hogy az első pár randin , vagy ismerkedés alatt csak a férfi fizessen mert nő vagyok( pláne úgy hogy ha nem is ismer idegenek vagyunk szinte egymásnak) amúgy se preferálom ezeket a régi megszokott dolgokat. Az elején szerintem mindeki fizesse a maga részét utána ha együtt lesznek fizethet a férfi is. Kapcsolaton belül is mindig úgy csináltam hogy vagy a párom fizetett vagy én , soha nem vártam el és nem is szeretem hogy mindig e férfi fizessen

N 26

2020. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
12%

"Szerintem annak illik fizetni, aki meghívta a másikat. Én legalábbis így tanultam."


De látom a második mondatig már nem jutottál el a "tanulásban"!

Igen, a meghívónak illik fizetni, a nőnek meg (főleg első randin) illik felajánlani, hogy fizeti a sajátját. Pláne ha tudja, hogy úgysem lesz folytatás. Aztán a férfi majd eldönti, hogy elfogadja vagy visszautasítja a felajánlást (Ne pánikoljatok nőcikék, általában elutasítja, hogy a nő fizesse a sajátját)).

2020. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
91%

Tehetek én róla hogy minden nőt meghív, vagyis futószalagon ismerkedik?

Ha meggondolná hogy kivel érdemes randizni, akkor nem verné magát anyagi csődbe.

Másrészről ez nem igaz hogy a nők koptatják le többször a férfiakat. A férfiak szoktak köddé válni.

2020. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
87%

#8

Fölöslegesnek érzem ezt a játszmázást, hogy az egyiknek muszáj felajánlania, hogy aztán a másik lebeszélhesse róla. Fizessen a másik, ha elhívott. Legközelebb meg fizetek én, ha én hívom el valahova. Nem vagyok híve a dedózásnak.

2020. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!