Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők! Kifejtitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Kifejtitek, hogy pontosan mi is a helyzet nálatok, a ti szemszögetekből az utcai ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a válaszokat de nem tudok elkülöníteni két kategóriát.


A: Ha szimpatikus a férfi, akkor nincs baj vele sokszor és simán lehet bármi abból, ha az utcán leszólít egy jó kiállású kedves pasi.


B: Mivel elfoglalt vagyok és nem is ismerkedni járok oda, ha normálisan leszólít egy jóképű pasi, akkor lehet is valami de szinte kizárt akkor is. Magyarul akkor is a kedves visszautasítás a leggyakoribb. Mert kedves is meg jóképű is, mégis idegen az utcán, ami nem előnyös, ha kedves se.



2020. aug. 12. 11:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút B, nem szoktam csak úgy időt tölteni az utcán, ott inkább a-ból b-be szeretnék eljutni.

Mondjuk eleve igyekszem magam immunissá tenni a külvilágra, valószínű hogy nem is nagyon érzékelném a próbálkozást a fejhallgató + könyv kombótól. (Amit részben pont emiatt használok.) Én mondjuk már ezek nélkül se igazán reagálok a szólongatásra, az n+1. lepukkant építőmunkás és bunkó kéregető után én már inkább elengedem a fülem mellett, ha utánam szól egy idegen. Max annyit reagálok, hogy kicsit gyorsítok a lépteimen.

2020. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki nem szociális analfabéta, hamar le tudja venni akár távolról is, hogy a másik nyitott ismerkedésre vagy sem. Nézd, az, hogy valaki odaflangál valakihez és a semmiből bsztatni kezdeni, nem egy udvarias és nem is egy szimpatikus gesztus. Én személy szerint gyűlölöm és visszataszítónak tartom, mikor valakinek elég a külsőm és annyira eldurran az agya, hogy mindenféle közös pont nélkül randira hív, de ez csak én vagyok. De azt más esetében is abszurdnak tartom, hogy rád sem néz, te meg már nyomulsz. Ráadásul nem is beszélgetni kezdesz vele (mert nem tudsz feldobni random témát, amit megértek, mert egy ilyen helyzetben nehéz találni bármit, nem úgy, mint mondjuk egy rendezvényen vagy olyan helyen, ahol biztosra tudod, hogy az illető ráér dumálgatni), hanem kapásból elhívod. Minek? Ennél elkeseredettebb és időpazarlóbb dolgot nemigen láttam. De tegyük fel, hogy valakinek ez imponál. Abban az esetben neki is kell tetszened. Ezt viszont érdemes a nyomulás előtt leszűrni, például azzal, hogy szemezel vele vagy hasonlók.


Nehéz elmagyarázni egy droidnak, hogy mit értek az alatt, mikor azt mondom, hogy az ember érzi, mikor nyitottak rá és kíváncsiak rá... Pedig lehet érezni.

2020. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Engem maga a mentalitás zavar. Ha nálam kezdeményez így, akkor minden bizonnyal további 15 másik lánynál is ugyanezt teszi. A kezdeményezése nem nekem szól, hanem a luknak a lábam között és annak a ténynek, hogy szerinte minimum egy körre jó lennék.

Ennél kicsit több vagyok.

Én az olyan ismerkedést preferálom, ahol minimum egy hosszabb beszélgetés megelőzi a randira hívást, erre viszont az utca pont alkalmatlan.

Utazáson pl nyitott vagyok a kezdeményezésre, mert ott van ideje kicsit ismerkedni az embernek, mielőtt egy erőltetett randi szituációba rángatja bele a másikat. Ott tényleg nekem szól a kezdeményezés, mert már van valamennyi fogalma a kommunikációs készségemről, az engem érdeklő témákról és ezen keresztül a személyiségemről. Nem csak annyit tud, hogy jó a seggem ebben a farmerban.

2020. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

Nehezen tudom elhinni, hogy ennyire nehéz észrevenni, mikor nyitott valaki arra, hogy beszélgetést kezdeményezzenek nála. Ha éppen be van dugva a füle, és igyekszik azt is elkerülni, hogy bárkire ránézzen, akkor baromira nem nyitott arra, hogy leszólítsák.

Illetve, ha már ilyen szituáció van, a legtöbb nő azért azt szeretné, ha beszélgetnének vele legalább egy keveset. Szóval legyen arra pár perc, ahol megmutatod, hogy érdemes veled ismerkedni, mert jó a humorod/van bennetek valami közös/figyelmes vagy/stb. Pl. ha utazik, és nem tűnik úgy, mint aki legszívesebben elbújna a világ elől, akkor meg lehet próbálni beszélgetést kezdeményezni a városról, a látványról, a romos, elcseszett villamosról, stb. ESETLEG, ha olvas, és te is olvastad azt a könyvet, vagy láttad, vagy valami, akkor arról meg lehet próbálni egy beszélgetést kezdeményezni, amikor éppen felpillant a könyvből. Vagy ha látod, hogy tanácstalanul keres valamit, megpróbálhatsz neki segíteni. A lényeg, hogy ne az legyen az első benyomása az ember lányának, hogy egyszerűen azért szólítják le, mert jól néz ki, és elvinnék egy körre. Hanem hogy igen, tetszik a pasinak, de nemcsak egy szép test, hanem érdekli az is, mi van belül.

2020. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az előttem szólókkal és cáfolnám azt a téhitet, hogy csak a külső számít. Aki azért mászkál az utcán, hogy szexet kolduljon lányoktól, az semmivel sem különb a tesóktól, akik egy kétszázast, vagy cigit akarnak. Nézhet ki akárhogy, nem állok szóba ilyennel. Akit nem zavar, hogy ő az ötvenedik a sorban, akinek lenyomja ugyanazt a betanult szövegetés várja, hogy hasraessenek tőle, annak egészségére.
2020. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, most én nem arra gondoltam, hogy valaki zenét hallgat és siet nem mindig ilyen nyilvánvaló. Van amikor tényleg nyilvánvaló de azért nem mindig ilyen egyértelmű. Amúgy én csak azt kérdeztem, hogy ki mit gondol, én nem szoktam utcán ismerkedni! A véleményetek érdekel ami jöjjön még ha kérhetem.
2020. aug. 12. 12:17
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Ami egy ilyen helyzetben nem egyértelmű, azt vedd inkább nemnek. Nem olyan nehéz ám.
2020. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"Nehéz elmagyarázni egy droidnak, hogy mit értek az alatt, mikor azt mondom, hogy az ember érzi, mikor nyitottak rá és kíváncsiak rá... Pedig lehet érezni."


Fú de kedvesek ezek a lányok. Én vagyok most a droid? Akkor ha esetleg valaki félreértett, én az egyetemen akarok ismerkedni nem az utcán, az előző kommentemben leírtam, hogy nem akarok utcán ismerkedni, érdekel, hogy ki mit mond. Viszont az a roppant kedves kommentelő írja már le, hogy most én vagyok a droid neki, aki nem is akar az utcán ismerkedni csak kérdezett? Vagy én értettem félre valamit? Aki akar írjon még, ez csak egy kis kitérő volt. A téma ugyanaz.

2020. aug. 12. 12:26
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

Egyertelmuen B.

Tarsasagban szeretek ismerkedni, ennyi. Nekem az utcan egy random idegen mindig es minden helyzetben tolakodo lesz, akkor is, ha kedves es jokepu, es akkor is, ha ronda es nyomi, illetve ezeknek barmilyen variacioja.

Ha baratokkal logunk valahol, mindegy, hogy esti teraszon sorozes, vagy allatkert, vagy turazas, akarmi, akkor felolem odajohet egy idegen is, akkor valoszinuleg jokedvemben talal, ha egyedul van, mi meg tobben, akkor siman loghat velunk es kozben ismerkedhet velem (es baratkozhat kozben a tobbiekkel).

De amikor az utcan megyek A-bol B-be, akkor nem vagyok ismerkedos kedvemben, akkor sem, ha nem sietek, altalaban nem sietek mert idoben szeretek elindulni, de az esetek tobbsegeben munkaba indulok vagy onnan haza, es olyankor szeretek magamba merulni es a munkarol gondolkodni. Ennyi.

2020. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

#8

Nem én írtam az idézett kommentet, de nem is látom benne sehol, hogy "a kérdező egy droid" vagy neked szánva azt, hogy "te egy droid vagy"... Nekem az jött le belőle, hogy vannak ilyen emberek akik nem értik meg, és ennyi.

2020. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!