Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mire gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mire gondoltok, ha egy férfinek első randinál az is fontos, hogy legyen ingyenes parkolási lehetőség?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 08:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy feltétlenül hangoztatni kell ezt a szempontot a hölgy számára, mert kicsit olyan kisstílü dolognak hangzik. Mondom ezt annak ellenére, hogy nekem is fontos, hogy legyen ingyenes parkolási lehetöség, utálok parkolásra fizetni.
2020. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Kiröhögném, majd elköszönnék. De tényleg, az ilyennek minek a kocsi?
2020. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha prostihoz mész megértem ezt az előnyt, de randin 🤷🏻‍♂️
2020. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon kisstílű dolognak tartom az ilyet, főleg első randin. Abszolút megmutatkozik, hogy milyen a viszonya a pénzhez. Hamar lezavarnám a randit, és elköszönnék végleg az illetőtől. Mert fukar és garasoskodó az illető.
2020. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Ha állásinterjúra mész mint sofőr, akkor esetleg számít. Egy első randin normális esetben ki se derül, hogy ki mivel közlekedik. Vannak ennél értelmesebb témák. Ha meg valaki nem tud megállni egy órát anélkül, hogy az autókról beszéljen, akkor ismerkedjen autóklubban.
2020. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Lehet nőként én vagyok rosszul bekötve de engem ez nem zavar. Max annyi hogy ha csak arrébb lehet akkor ne cirkuszoljon ha 10 perccel többet kell sétálni.


Rendszeresen közlekedem autóval és sokszor 4-5-6 órákra teszem le az autót. Ha most rendszeresrn kikéne fizetnem ilyen sok penzt parkolásra, a hajam is kitépném. Bődületesen drága (legalábbis ahol én lakok) és sajnálom rá a pénzt. Ezért inkább megállok arrébb és sétálok 10 perccrl többet, ha ráérek. Nyilván nem akkor ha pl fél-1 órára kell, valami ügyintézés miatt, de amikor a szabadidőmet töltöm, az jóvál hosszabb időtartam és nem szívesen dobnék ki heti többezer ft-ot parkolásra.

2020. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Elvileg ilyen nem kerül kibeszélésre az első randin, ha valaki jó benyomást akar tenni. Hanem úgy próbálja irányítani szervezi a találkát, hogy ez ne legyen gond.

Én lány vagyok és sok randinál bizony sokba kerül...van h valami 500 ft volt egy óra parkolás... Ugyhogy megértem a helyzetet, de kisstílűnek hat ezt felhozni..

2020. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
49%
Egyes leírta a véleményem. 26/N
2020. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

4 óra X 500 Ft. = napi 2.000 Ft.

5 nap X 2.000 Ft. = heti 10.000 Ft.

10.000 Ft. X 4 = havonta 40.000 Ft. = 2 tele tankolás ára. = 1 havi teljes üzemanyagköltség.


Nagyon nem mindegy kell a parkolásért fizetni vagy nem.

2020. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

9.-nek.


Akinek nem telik rá, az sem autót, sem nőt nem bír fenntartani.

2020. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!