Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mire gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mire gondoltok, ha egy férfinek első randinál az is fontos, hogy legyen ingyenes parkolási lehetőség?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 08:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jogos, érthető. DE! Szituáció függő. Mert ha 1-2 utcával arrébb áll meg és besétálunk, az nem baj. Viszont volt már olyan, hogy hosszú percekig körözött a mellékutcákban és sokat kellett visszagyalogolni a kocsihoz. Na az nagyon kiábrándító volt. Ha meg egy nagyon jó programot a parkolás miatt utasít csak vissza, akkor nagyon szomorú lennék.
2020. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért megyek vonattal első randira. Mostani párom is annak ellenére van velem, hogy első randin úgy tudta hogy nincs autóm. Utána már persze mindenhova azzal mentünk, de szűrőnek azért jó volt. :)
2020. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak utcán lehet megállni, ami fizetős, ott max két óra szokott lenni a megengedett, ha ez a baj, az pl érthető. De a parkolóházban is lehet probléma abból, hogy mivel lehet fizetni. Ha csak lehet, én is elkerülöm ezeket a helyzeteket, viszont soha nem a pénz miatt.

Ez egy egyszeri eset, nem érdemes a napi szintű parkolás árával összehasonlítani.

2020. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Menekulj,nekem volt egy soher pasim,soha tobbet nem kene!

A termeszete jo volt de a soherkedes szorszalhasogato.

Volt h a hidegbe caplattam masfel km nem jött elem attol felt h elkeruljuk egymast egyenes uton.Szerintem a benzint feltette. Kasszanal elore engedett,ha ő vett egy ropit kerdeztem h odaadjam az árat mert en akartam venni,azt mondja nem kell majd megtalaljuk egymast,gondoltam magamban a nagyvlfszt,konditeremben gyorsetteremben kerdeztel h szamolhatjak egybe a csavo elkezdi neki kartyaja van.

Olyan hanyingerkelto volt.

Etteremben en kertem h mindenki allja a sajatjat nem akartam h egyszer ő egyszer en mert akkor ki tudja mit rendel ami joval dragabb.

Azzal kezdte h megette a fele kajamat.

Volt mikor elhozta a maradek kajat es a kocsiban hopparezott h a hagymakarikakat n3m tettek neki oda,meg egy desszertet hozott ugy h nekem nem is kert mikor ő hivott meg.



Olyan szivesen megneznem h más csajokkal hogy megy ez neki.Brr,azt hogy azok hogy reagalnak.

2020. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Na pontosan ezért nem írtam megjegyzést a kérdéshez, mert kíváncsi voltam az őszinte reakciókra! Nagy tisztelet a kivételnek, a többség azt hiszi, hogy milyen sóher vagyok. A legutolsó randimon is pont erre célozgatott a leányzó. Nem is lett több randi (Mondjuk legfőképp más tulajdonságai miatt alakult így.).

Hölgyeim! Az véletlenül sem jut eszetekbe, hogy első randinál még nem lehet tudni, hogy 10 percig, 1 óráig, vagy több, mint 5 óráig fog tartani( Mindegyikre volt már példa.). Senki sem szereti, ha megbüntetik lejárt parkolójegy miatt! Én legalább is biztos nem!

Hogy egyértelmű legyek, nem vagyok sóher, nem fog földhöz vágni az az 500, vagy 1000 Forint, ami a parkolásra kellene! Ha egy lányt elhívok randira, akkor nem az órámat akarom figyelgetni, hogy hány percig érvényes még a parkolójegy! Tönkre vágnám vele az egész randit!!! Én kizárólag a lányra akarok figyelni, amúgy is nagyfokú illetlenség egy hölgy társaságában az órát lesni!!!

Pusztán kíváncsiságból kérdem: A fentieket tudva, ezután is elítéltek?

2020. aug. 15. 20:22
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Mivel nem koltoztetnem magamhoz, ha nem bir ingyen parkolotol tomegkozlekedni randiert, akkor szevasz.
2020. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, én azt nem értem, miért kellett tudnia a lánynak, hogy te ingyen parkolóban raktad le az autót?

Vagy egyáltalán azt, hogy te autóval mentél a randira?

2020. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#10 nem biztos hogy nem telik rá, lehet hogy valakinek azért van sok pénze, mert nem égeti feleslegesen. ;)
2020. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#15 ajánlom az sms-es parkolást. (Persze drágább, de ott bhassza meg a nyomult 200 forintját a tetves szolgáltató, nem igaz? :)
2020. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az jutott eszembe róla hogy az idegeimre menne ha az órát kéne nézegetni hogy kell e bedobni...(nem mindegyikbe lehet fél napot beledobni )

Persze egy első randi többnyire nem fél napos de nekem mégis ez ugrott be. Abban meg semmi sóherságot nem látok ha valaki utálja a fizetős parkolót.

2020. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!