Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha randin a nő kikér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha randin a nő kikér magának 1 pohár alkoholos italt, de a fiú valami alkoholmenteset kér? Milyen véleményen lenne a randipartner?

Figyelt kérdés
Pl: egy pohár borra vagy sörre gondoltam, semmi durvább ital. De a partner nem kér semmi alkoholt. Nem jönne le a nő "alkoholistának"? Vagy mi lenne a véleményetek?
2020. aug. 16. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavart, volt már ilyen, hogy mondjuk én vezettem, úgy mentünk randira és nem ittam ő meg ivott 2 pohár bort. Szóval csak lazán, ha ezt szeretnéd csináld így, végülis önmagad kell adni :)

31/F

2020. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Én antialkesz vagyok alapból, nem fogok más miatt rászokni a piára.
2020. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Ezzel jelzi a nő, hogy te viszed haza este:DDD


Amúgy, nincs jelentősége talán, mert lehet lazuláshoz kell neki, de lehet azért, hogy elviseljen:)))

2020. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha pl. autóval lennék, vagy szükségem lenne még a józan eszemre, akkor én sem innék alkoholt. Egyébként is max. egy felest vagy egy sört (de inkább sört) szoktam meginni, ha mondjuk nem kell vezetnem, vagy munkahelyi névnapozás van. Én ettől nem tartanám alkoholistának a nőt, elmondanám neki, hogy ritkán és keveset én is szoktam inni, de most ezért és ezért nem fogok. Ha meginnál egy pohár bort, azzal nincs semmi baj, viszont ha sorozatban kérnéd ki az újabbnál újabb köröket, akkor már elkezdenék gyanakodni.
2020. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!