Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bosszút álltatok már kikosaraz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút álltatok már kikosarazás miatt? És rajtatok bosszút állt már valaki?

Figyelt kérdés
Mondjuk tetszik a csaj bepróbálkozol de az lepattint....és aztán rájösz hogy a büszkeségeden nagyobb sérelem esett mintamennyit ért volna a lány, és bosszút forralsz
2010. aug. 4. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"ha meg elutasít akkor az az ő baja, egy nagy hülye, mert nem tudja, hogy én mennyire tudok szeretni és kényeztetni, tehát nálam jobb pasit úgy sem talál"


elsőre nagyképü kijelentés, de egyébként nagyon igaz! Szerintem igy lehet bosszút állni a másikon: elmész mást szeretni, neki megadsz mindent, és csillogni fog a szeme. Aki meg dobott, az meg lehet, hogy megtudja, milyen jó annak a csajnak, akinek a helyébe lehetne akár, és majd sirni fog hogy milyen hülye volt, hogy nem adott esélyt

2010. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"08-04 22:03" ez hihetetlen :D de szerintem megérdemelte a csaj, mert 14 évesen talán elég idős ahhoz, hogy ne legyen olyan gyermek, aki nem értékeli a férfi érzelmeit.
2010. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!