Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesek voltatok mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek voltatok mikor elkezdtétek a saját életeteket a párotokkal? És a családalapítást? Volt munkahelyetek? És a főzéssel hogy álltatok?

Figyelt kérdés
Kort nemet is írjatok!21/L
2010. júl. 8. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

28 éves koromban kezdtük el, 30 évesen vállaltunk gyerekeket, nekem akkor éppen nem volt munkám, de előtte tartósan volt jó sokáig, és most is van, főzni pedig éppen hogy, tudtam, de mivel szükségét éreztem, hogy tudjak, hamar beletanultam.


34/N

2010. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!