Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kiszemeltemnél legyeskedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltemnél legyeskedik egy másik csaj. Nagyon féltékeny vagyok emiatt. Mit tegyek, ha a lány több esélyekkel indul,mint én?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, és próbálok minél többször összefutni vele. Sajnos a nyáron nem találkoztunk, és ez idő alatt szörnyen éreztem magam, nagyon hiányzott. Nemrég újból visszajött és nagyon boldog voltam, az egyetem előtt szeretném kiélvezni a pillanatokat Vele, míg ráérek, de beköltözött a házba egy új csaj, és egyfolytában együtt látom őket. Nagyon féltékeny és dühös vagyok. Mit tegyek?

Egyik felem azt mondja, hogy versenyezzek, és próbálkozzak keményebben, míg a másik azt, hogy hagyjam, erről lecsúsztam, többet tudnak találkozni, mint mi, több előnye van a csajnak. A lány a tipikus instacsaj, én nem igazán vagyok az a fajta, és eléggé elbizonytalanodtam. Ti mit tennétek?



2020. aug. 18. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na, szegény csaj, javasolják neki ezt is azt is! Most döntse el! :) Én is azt javaslom, hogy beszélj vele, semmit nem veszíthetsz!
2020. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!