Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél miből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél miből lehet látni, hogy a férfi csak le akar feküdni velem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Kevésbé, vagy akár egyáltalán nem érdeklik a személyes dolgaid, ha beszéltek, általában csak a szex a téma, és erre hamar rá is tér. Mondjuk ezek így leírva elég egyértelműek.
2020. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Mindig a nő dönti el, hogy mit akar egy férfitől. Sosem fordítva.
2020. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Visz a randira párnát meg ágyhuzatot!
2020. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

"Mindig a nő dönti el, hogy mit akar egy férfitől. "


Hát szerintem hogy mit akar, azt nem.

Max. azt dönti el a nő, hogy mit NEM akar a férfitől.

2020. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem utolag. Ha szex utan felszivodik gyakorlatilag. En viszont inkabb kockaztatok abban az esetben, ha en is kivanom. Csak azt teszem, ami nekem is jo, es utana senki nem veheti el tolem.
2020. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Többnyire semmiből.


Lehet kitartó valaki 2 hónapig és és szex után lelép.


Lehet, hogy hülyén hangzik, de szex után derül ki

2020. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jegy gyűrű van az ujján.
2020. aug. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zTaki válasza:
13%
Mindegyik csak azt akarja... aztán ha úgy állnak a csillagok, akkor az egyik valahogy ottfelejtődik.
2020. aug. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha igazán kellesz neki, akkor tud várni több hónapot is a szexig még akkor is, ha minden nap találkoztok. Ennyi idő alatt meg tudod ismerni.

Óvakodj a "válófélben vagyok" vagy a "rossz a kapcsolat a feleségemmel" dumától. Kamu.

2020. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Meton ***** válasza:
62%
Ha mindig azt mondja, amit hallani akarsz, az már elég gyanús. Ha látod rajta, hogy túlságosan magabiztos, akkor már érdemes gyanakodni. Egy jó szexért lehazudja a csillagokat is az égről. De nem számít, mert szex után többet úgyse látod. Bérelt kocsi, bérelt öltöny, drága vacsora, ez mind gyanús lehet.
2020. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!