Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok jó ötlet paptól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jó ötlet paptól segítséget kérni, hogy segítsen találni egy normális értékrendű 20-30 év közötti keresztény lányt randipartnernek?

Figyelt kérdés
Az ilyen lányok visszahúzódók, nem igen mennek közösségbe. Próbálkoztam társkeresőn, de ott kevés a normális lány. A randikon mindenkinél kiderült, hogy teljesen más az életszemléletünk.

2020. aug. 19. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont pap?Azok a fiukat szeretik.Járj templomba ha olyan csaj kell.
2020. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Papot éppenséggel nem, bár valószínűleg tudna segíteni találni egy közösséget, ahol találkozhatsz ilyen lányokkal. Az összes vallásos ismerősöm valami vallási gyülekezetben vagy közösségben találta meg a párját, relatíve fiatalon, szerintem ilyen helyeken érdemes keresgélned.
2020. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

Mehetsz, csak semmi értelme nem lesz, mivel egy valódi keresztény nő-nem teszi felemás igába a fejét.A pap/Presbiter nem házasságszerző, mivel Isten az aki kiválasztja a feleket, és nem a pap/presbiter. A pap/presbiter elé viszi Isten az adott jelöltet, akit Isten választ, nem a a pap/presbiter választja ki az adott személyt-érted a különbséget?


Felemás igának hívja a Biblia a világi-keresztény kapcsolatot/házasságot/udvarlást.


Sok világi férfi próbálja becsapni egyébként a keresztény nőket, hogy "csak" a nő miatt megy megtérni, de valójában nem akar megtérni. Na most ha az ember nem figyelmes, akkor ezt a csapdát nem tudja kikerülni.. Ezért kell mindig Istenre átrakni ezeket a dolgokat.

2020. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten gyakorló keresztényeknek meghirdetett társkeresők. Pl. eliezer, par-katt... keress rá. Egyébként meg járjál el ifjúsági körökbe (korosztályos bibliaóra, önkéntesség...), szinte minden nagyobb gyülekezetben van, pont a te korosztályod, és gyanús, hogy nagyobb számban vannak nők olyan rendezvényeken, ami beszélgetésről és szociális szolgálatról szól.
2020. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

"Egy fiatal férfi betér a templomba gyónni:

- Atyám, nagy bűnt követtem el, egy felebarátom felesége annyira kihívó volt, hogy elcsábított, és hát már meg is történt a jóvátehetetlen.

- Nyugodj meg fiam. Ki volt az illető? Csak nem a postamester felesége,

- Nem mondhatom meg, atyám!

- Ugyan, fiam! A fűszeres felesége?

- Hova gondol atyám!

- Akkor biztos a körzeti orvos felesége...

- Nézze atyám, most nem mondhatok többet. Talán a jövő héten újra eljövök.

A templom előtt a fiatalembert megkérdezi a barátja:

- No, nyertél-e bűnbocsánatot?

- Azt nem, de kaptam három isteni tippet!"

2020. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
:DD
2020. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

3!

Azt hiszem félreértettél. Én is gyakorló keresztény vagyok. Különben miért is keresnék hívő lányt?

2020. aug. 19. 10:25
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
7 Akkor meg beszélj a pásztoroddal, jelezd neki a nősülési szándékodat, és imádkozz vele, és kérd Isten segítségét, hogy megtudj házasodni, és megismerhesd a jövendőbelidet. Egyben az akadályozottságot, ami a partnered felett van ilyenkor, meg legyen törve. Ugyanis sátán ilyenkor mindent elkövet, hogy a felek egymástól távol legyenek. Ezért ezeket az erőket meg kell törni. A többi Isten dolga.
2020. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
A kereszténység a megbocsátásról szól, nem? Akkor akár egy prostit is foghatsz, mert úgysem ítélkezhetel felette, nem. Lásd: Mária Magdolna.
2020. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9!

Amennyiben hajlandó és meg tud változni, meg tud térni a keresztény hitre, akkor jár neki a második esély.

2020. aug. 19. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!