Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasinak bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak bármilyen okból nem jövök be, miért nem meri őszintén megmondani?

Figyelt kérdés
Napokig beszélgettem most egy tinderes sráccal cseten, telefonon, kamerán. Többször beszélgettünk arról, hogy milyen kapcsolatot preferálok Legalább 20szor.Ma lett volna a randink a Margit szigeten, mert elhívott, hogy nagyon tetszem. Erre ma reggel lemondja, azzal a szöveggel, hogy tetszel, de nem vagyok kész kapcsolatra. Most komolyan, miért nem lehet őszintének lenni? Mert ezt mindenki tudja kb, hogy kamu szöveg? Valami csak nem klappolt, ha meggondolta magát...Es azt sem értem miért rabolja valaki így a másik idejét meg hagyja, hogy a másik beleélje magát valamibe. Csak én nem tartom ezt korrektnek? És akkor még ilyet írt 2 perce, hogy neki is sok randiját lemondták már, volt, amit indok nélkül és tovább kell lépni... Vissza is kérdeztem, hogy azért mert más ezt csinálja, neked is ezt kell? Erre már nem is válaszolt... 🙄 Úgy felhúztam magam most ezen srácok, hogy le is töröltem ezt kbsztt alkalmazást a fenébe...

2020. aug. 20. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valaki menet közben meggondolja magát, bár az is igaz, hogy a legtöbb esetben kamut jelent. Valószínű a srác csak szimplán bepróbálkozott, hátha alapon, aztán rájött, hogy veled nem lesz laza kapcsolat, vagy képbe jött egy másik nő.
2020. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az a baj, hogy nem jössz be neki. Akkor eddig se foglalkozott volna veled. Jobb magyarázat szerintem, hogy talált vkit aki belemegy a csak szexkapcsolatba.

Jóltetted a törlést, én is így tettem. Jártam már vagy 5x így, mint most te, hogy minden jól alakul, randi előtt meg pattintás. Az a baj ezekkel az appokkal, hogy sokan ha jön egy új like, már mozdulnak is rá, és hagyják az előzőt, mert biztos jobb lesz az új.

31/f

2020. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne búsulj! Gyerekes viselkedésű a fiú. Eztán sem lenne megbízható.

Már több helyen is leírtam, amit mástól hallottam:

"Ha valakiben csalódsz - az az ő hibája, de ha ismét csalódsz, az már a Te hibád."

2020. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Nekem pl nem jössz be.
2020. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert nem is ismersz, talán azért lehet 😀
2020. aug. 20. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem viszont bejössz. Barna hajad van, ugye?
2020. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Barkóba 😀 Barnásvörös hajam van 😀 De azt terveztem, hogy hétvégén a Velencei tavon pasizom inkább 😀
2020. aug. 20. 15:36
 8/9 A kérdező kommentje:
A barátnőmmel megyünk és az én kocsimmal 😀
2020. aug. 20. 15:39
 9/9 A kérdező kommentje:
A-a. Barátnőm már jegyes menyasszony. Én csak voltam jegyes menyasszony másfél évvel ezelőtt, de nem netezek mostmár. Csak élőben ismerkedem. Nagyon nem jött be. 😀 Úgyhogy nem fogsz velünk sétálni... 🙂
2020. aug. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!