Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mikor érdemes Tinderen (vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes Tinderen (vagy bármilyen társkeresőn) megmondani egy lánynak, hogy eddig csak fiúkkal voltam?

Figyelt kérdés

Csak fiúkkal volt kapcsolatom, csak fiúkkal feküdtem le, viszont a lányokhoz is vonzódom. Mikor érdemes ezt közölni a lánnyal? Gondolom, sokaknál kizáró ok.


24/L


2019. nov. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell elmondani.
2019. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezzel kezdte egy lány, ráadásul úgy, hogy bizalmatlan voltam biszexekkel. Meglepő módon nem befolyásolt, azóta is egy párt alkotunk:)

Én szeretem az őszinte, egyenes embereket. Sokkal kiábrándítóbb, ha valaki titkolózik meg bizalmatlankodik. Azóta már a biszexekről se vagyok olyan rossz véleménnyel, szóval mindenki jól járt.

2019. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj szerintem aki emiatt visszautasít az jobb is ha lelép és ahogy érzed nem kell azért egyből ezzel kezdeni de jobb ha az elején tisztázod hogy te eddig csak fiúkkal voltál. Sok sikert! :)
2019. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legelején amikor már úgy látod, hogy fogtok találkozni, vagy amikor rákérdez. Felesleges hazudni, v. tévedésben tartani a másikat, előbb-utóbb úgyis kiderül, akkor meg már jobb az őszinteség.
2019. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodt szívvel belefogalmazhatod az adatlapodon lévő bemutatkozásba, hogy eddig csak ellenkező neműekkel folytattál kapcsolatot.
2019. nov. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adatlapba felesleges, amikor úgy jön ki a beszélgetés, akkor meg kell mondani és nem eltitkolni, meg minél előbb megmondani, sajnos van pár idióta akinél kizáró ok. :(
2019. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!