Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak milyen témákról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen témákról szeretnek beszélni a randikon?

Figyelt kérdés
Volt egy 8 éves kapcsolatom, még a gimnázium utolsó évében jöttünk össze, fél éve szakítottunk. Igazi randink soha nem is volt, így 26 évesen is tapasztalatlan vagyok ilyen téren. A szokásos kérdèsek tisztázásán (munkahely, hobbik, eddigi tanulmányok,család) milyen kérdeseket érdemes felhozni? Úgy néz ki lesz egy randim jövő héten és nem akarom elszúrni, nagyon izgulok, semmi tapasztalatom ebben.

2020. aug. 21. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Munkahely, suli...ezek tabu, mert előítéletet szülnek.Idővel, ha lesz idővel.

Inkább vélemények ilyen olyan témákról s a hobbik még oké s abból fakadó dolgok-élmények-kalandos esetek ( nem szex félék ).

A szex téma is tabu, ahogyan a régi kapcsolatok, ha normális.

Filmek-színészek, zenék-előadók, ételek-konyhai ügyességek, személyes vélemények ígéretekről-becsületről-tisztességről-barátokról...esetleg minimálisan családról.


Igazából, majd alakul, ahogyan alakítjátok, hiszen 2 emberen múlik a dolog.

Részemről becsülendő, ha a lány nem hagyja, hogy meghívjam elsőre erre arra-fizeti saját számláját s pozitív jel, ha 1 apróságot elfogad.


ui: telefonos beszélgetés-számcsere nélkül tojd le az egészet, komolytalan.

2020. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
#1 A munkahely, suli azért elég fontos téma.
2020. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2


Miért??? Ha nem ügyvéd, mehet a fenébe a srác s ha te nem vagy üzletasszony, szevasz...

A beszédből nem vágod le, hogy méltó hozzád vagy sem, neked igazolás kell, hogy "rangos" a partner...ez elég gáz....aranyásós;)

2020. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert pl. nem lényegtelen infó, ha az egyik fél már dolgozik, a másik meg mondjuk még 3 évig tanulni akar...az hogy valaki tanul vagy dolgozik, az élet (közös élet) tervezeése szempontjából nem elhanyagolható.
2020. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szóval, valakit kidobsz a kukába, mert dolgozik vagy tanul...ez valami új trend biztosan...lakásának kell lennie vagy nem...:DDD

Bocs, de ez nem párkeresési szempont, hanem megélhetési majd valaki oldalán...

2020. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis lehet valakinek például az a preferenciája, hogy ha ő már dolgozik, akkor a párja is dolgozó legyen. De eg egyéni. De látom, nem érted, szerinted ha téged nem érdekel ez az ismerkedésnél, akkor már mindjárt "tabu".
2020. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

S lakásnak is kell lennie mögötte vagy az már nem szempont? Erre is válaszoljál nyugodtan;)


A munkakörét is megszabnád gondolom...minimum elnökhelyettes:D


Nem azt mondom, hogy nem érdekel, de nem elsődleges dolog s NEM szempont, mert az ember érdekel vagyonával-lehetőségeivel ellenben vagy ez nem számít párkeresésnél manapság-nálad...te dolgod.

2020. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem bírod felfogni, hogy nem arról beszélek, hogy én mit várok el az ismerkedés során?? Én arról beszélek, hogy ez igenis fontos téma, mert lehet, hogy valaki dolgozó, valaki pedig tanuló partnert szeretne, vagy legalábbis érdekli, hogy a másik mivel foglalkozik. És nyilván az is szempont, hogy valaki a szüleivel él, vagy lakása van, vagy kollégista, vavy albérletben él, mert ez is hozzátartozik az életéhez.

Mégegyszer: nem az én elvárásaimról van itt szó. De hagyjuk, egy ilyen hülyével nem vitatkozom tovább.

2020. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8


Azért, mert az aranyásókat "nem értem meg", még nem kell hülézni mást...ennél a pataknál te csóró maradsz most;)

2020. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A korombeliek vagy nálam picit idősebbek zöme már dolgozik, én is ezt teszem. Fontos, hogy a másik is hasonló életszakaszban legyen, de nem az anyagiak miatt. Egyáltalán nem prefenrencia számomra a pasi anyagi helyzete. Ennyi butaságot is rég olvastam, látszik, hogy eszméletlenül fusztrált vagy.
2020. aug. 22. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!