Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem tőle? Vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle? Vagy ne mert úgysem mondja el?

Figyelt kérdés
beszéltem 1 sráccal neten, busszal eljön hozzám talizni. randi végén megkédezzem tőle hogy mi a véleménye rólam és hogy akarna-e járni velem? mert ha nem akkor lehet nem mondja el vagy pedig hazudik. Mondjam neki hogy akkor írja meg smsben hazafele? Meg személyesen nehezebb olyat elmondani ha vki nem jön be. Mit csináljak?
2010. aug. 5. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább személyesen a szemedbe mondd,mert úgy látod h. örül-e kérdésnek, vagy kínos stb.sms-ben bármit meg lehet írni és hazudni is könyebb.Vagy mondd meg neki h. nem kell egyből válaszolni,de személyesen mondja meg
2010. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ladus válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg. Max. hazuni fog, de személyesen azért öszintebb az ember, mint smsbe, vagy neten. Végig a szemébe nézz, akkor nehezebben füllent az ember XD engem is mindig ezzel hoztak zavarba.XD Ha nagyon magyarázkodik, akkor tuti valami sántítt. De mindenesetre kérdezz rá bátran! Sok sikert! 26/F
2010. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de smsben nem olyan ciki ha megmondja h nem jövök be neki én is így vagyok ezzel neten keresztül akármit meg tudok beszélni
2010. aug. 5. 10:49
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy nagyon rossz ötlet... max utána msnen utalgass rá, hogy te jól érezted magad, meg kedveled stb. ha ő kedvel azt úgyis ki fogja mutatni, új talit kér stb.:)hajrá!
2010. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
miért olyan rossz ötlet??? mert olyan mitnha nyomulnék rá?
2010. aug. 5. 10:56
 6/11 anonim ***** válasza:
mondjuk tény h. ilyet inkább egy fiúnak kellene kérdeznie.Inkább csak mondd azt tényleg h. jól érezted magad és ha van kedve megismételhetnétek, de az is lehet h.már a randi napján történik valami közeledés és akkor meg sem kell kérdezned.
2010. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd,hogy minden a maga útján menjen.Úgyis kiforrja..pl.: ha megfogja a kezed vagy egyebek,akkor egyértelmű..

Nem tudom,hogy milyen régóta beszélgettek a neten,de ez nem azt jelenti,hogy tényleg ismeritek is egymást.Élőben azért minden más.Mennyi idősek vagytok?

Szerintem azért ne kérdezz még rá,mert korai lehet,és összezavarhatod.

2010. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor nem kérdezek tőle semmit inkább várok hogy lép-e valamit és hogy milyen lesz velem utána köszi mindenkinek
2010. aug. 5. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg tőle szerintem,ő majd úgyis éreztetni fogja veled hogy mi a szándéka.Ciki lenne ha ott mondaná meg hogy nem akar veled járni
2010. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én 18 vok és lány ő pedig 24 éves és pasi
2010. aug. 5. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!