Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak jelentett már problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak jelentett már problémát társkeresés szempontjából a szakállatok?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki a szakállatok? Milyen színű? Hosszúsága? Rendezetlen vagy rendezett? Hány éves korotoktól van? Miért döntöttetek úgy, hogy szakállat növesztetek? Mivel ápoljátok és hogyan? Nem kellemetlen bizonyos tevékenységek közben? Nem lesz könnyen maszatos? Viharban összeborzolódik?


Kort is kérek.



2020. aug. 23. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt,és csak +gondokat okozott.

Soha többet!!

32F

2020. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#9: Köszi :D
2020. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
97%

Van mióta nő, mert szerintem ezzel kevésbé vagyok kölyökképű. 0.5-2 centi szokott lenni, csak hosszúra nyírom, semmi extra. Eddig tetszett mindenkinek.

Hátrányok:- ha csupaszra nyírom, fázik az állam és a szám környéke. Tényleg. Mintha bekennéd az arcod valami erősen mentolossal. Mintha folyton vizes lennék ott.

- ha hideg van és ráfagy a lehelletem, beszéd közben húzódik, de ez ilyen -6 vagy az alatt szokott előfordulni.

33 vagyok.

2020. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét szakállam nincs, hanem időszakonként erős borostám van. Van pár ember, aki jelezte, hogy ez bejön neki, érdekes, mert nekem nem: nincs energiám néha magammal foglalkozni.


"Milyen színű?": inkább feketés. "Rendezetlen vagy rendezett?": heti 1× borotválkozom.

"Hány éves korotoktól van?": Kb. 17 évestől. (F38)

2020. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!