Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolja, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Néhány alkalommal találkoztam egy sráccal munka ügyben munkahelyen. Minden alkalommal nagyon jól elbeszélgettünk. Már első alkalommal is mondta, hogy jó velem beszélgetni, aztán következő alkalmakkor elmondta, hogy jól érzi magát velem, hogy neki a munka nem is munka, mikor velem van és csak miattam van jó kedve ott mindig. Ezek alapján egyértelmű lenne, hogy szeretne tőlem valamit, de folyton viccelődünk egymással kb megállás nélkül, és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ez is csak poénkodás, vagy komolyan kéne vennem. Nagyon sok pozitív megnyilvánulása volt részemre, és a munkahelyen kívüli találkozásról is szó esett már, de valahogy nem lett még belőle semmi, igaz, szinte minden nap dolgozik, talán nincs ideje rá. A kérdés, hogy honnan tudhatnám, komolyan gondolja-e, amiket mond, ha mindenből poént csinál? Megkérdeztem, most ezt komolyan vegyem-e, és azt mondta, hogy igen, de valahogy még így is nehezemre esik elhinni.
2020. aug. 24. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Lehet butaság de csókold meg aztán ebből már lehet sejteni a dolgokat.

El is hívhatod valahova, ha ő nem képes megtenni az első lépést akkor tedd meg te aztán majd láthatod hogy ő is viszonozni fogja mert meg jön a bátorsága.

2020. aug. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hozdd fel megint a találkát és fixáljatok le egy időpontot. Adhatsz neki fokozatosan finom jeleket, hogy bátorítsd.


Addig ezt fogja csinálni, míg nem érzi biztosan rajtad, hogy te is benne lennél. Így ha visszautasítanád, akkor az egész csak jó poén volt, ha meg komolyan gondolod, akkor ő is. Egy biztonsági elem, amit lehet használni ha nem úgy alakul a dolog.


Hogy akar-e kapcsolatot és mennyire komolyat, azt neked kell majd az ismerkedési fázisban megtudni.

2020. aug. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!