Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolja vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmo09 kérdése:

Komolyan gondolja vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés
Van egy 18/F aki sose volt meg szerelmes es mindig megunja a csajokat es ha kapcsolatban van es mire eljutna oda hogy lefekudjon egy csajjal szakit vele.Meg nem volt koztunk semmi komoly de gyakran beszelgetunk.Csak smaroltunk es semmi intim.Nem szokott telefonon keresni es annyira fogyatekos szegeny hogy nem lehet rajta kiigazodni.Ennyi evesen egy szinten lenni VELEM 15/L ezt meg is erositette.Utoljara akkor talalkoztunk amikor a parkba hivott suli utan es ott kerdore vontam hogy akare valami komolyat mert en igen, es azt mondta hogy MOST nem.Akkor megis mit akar?Miert szorakozik velem?
2011. nov. 26. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szívem, ha megmondta, hogy NEM akar komolyat, nem hív fel, és minden csajjal csak játszik, akkor szerinted?
2011. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta hogy NEM hanem MOST nem,mert nem reg szakitott a baratnojevel mert megunta
2011. nov. 26. 10:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Lovagolj a szavakon, a nem az később is nem, + használj ékezeteket, mert nehéz olvasni amit írsz !
2011. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ismét egy naiv, éretlen kis tini...
2011. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem,csak nem tudom felfogni ezt az egészet hogy faszra vesz...
2011. nov. 26. 10:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahogy a második írja, a most nem, az attól még nem, és később is nem lesz. Ha eddig nem akart semmi komolyat, most sem fog akarni. Amúgy meg, smároltok, néha találkoztok, ergó ugyanazt csináljátok, mintha járnátok és nem venne komolyan, ahogy az előző barátnőit. Ennyi.
2011. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az agya beteg, de az egész korosztálynak, amikor 18 voltam minden csajt megdugtam akit lehetett . Egyébként is mien duma az hogy megunja a csajokat ?
2011. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. nov. 26. 10:55
 9/14 A kérdező kommentje:
Erősen állitja hogy megunja őket.
2011. nov. 26. 10:56
 10/14 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem és azért nem teszem fel új kérdésként mert az illető is jár ezen az oldalon.

A barátnőmmel szakitott a pasija mert nagyon szereti és mindig ő jár a fejébe és ezért nem tud tanulni.Szerintetek ez duma ,igazság,vagy csak a családi körülmények miatt?

2011. nov. 26. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!