Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami gond az arcommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami gond az arcommal hogy nem kellek egy nőnek se?

Figyelt kérdés
Komolyan mindenki átnéz rajtam mintja nem is pasi lennék hanem valami öregember akire kutya se néz rá. Kapcsolatot lehetetlennek tartok mert 2 ember kell hozzá. mindenki (minden nő) távolság tartó velem mintha levegőlennék, nem írnak vissza sehol ha igen tő mondatokba, hiába próbálok érdekes és k3dves lenni velük. Gondoltam az arcommal lehet gond de én nem látom magam annyira visszataszítónak. Csajok meg mondanátok hogy ennyire durva lenne? Fiúk véleményére nem vagyok kíváncsi!
2020. aug. 24. 17:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Megmondom neked őszintén
2020. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Van valami érdekes aura, ami vonzza és taszítja a nőket. Valami érdekes kisugárzás. Láttam én már 100 meg száz bűnronda pasit csinos nővel, pedig nem voltak gazdagok és jóképű pasikat évek óta egyedül, pedig próbálkoztak.
2020. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
En oszinten valaszolok
2020. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Én is őszinte választ adok.
2020. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy meg tukmáld rá magad, mármint addig erősködj és keresd, amíg igent nem mond a nő. Ez bejön sokszor, volt olyan az egyetemen h mondtuk ilyen ez a LAci meg olyan (nem volt jópasi, de karaktere volt és bej9tt neki a csaj, mondta h valamit tegyünk). A csaj meg irtózott tőle, de addig mondtuk és mondtuk meg adtuk alá a lovat h a csaj egy idő után bevette és pár hónap múlva megfektette a csajt. Sok nő gyengébb lelki világú és egy számára taszító ember is ha kellően okos, rafinált, manipulatív, akkor tudsz pszichésen hatni a nőre és befűzheti.
2020. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem lefektetni akarok én senkit! De bár ha ilyen egyszerű lenne ahogy mondod. A nőnél a nem, az nemet jelent! Az igen, az meg talánt.
2020. aug. 24. 18:06
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
A nem, az most nemet jelent. Később meg sokszor (10 ből 1)igent, ha kitartó vagy.
2020. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Kuldhetsz kepet.


N

2020. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hol a kép?
2020. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Megmondom, hogy milyen, ha küldesz képet.
2020. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!