Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak a pasik az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a pasik az első randin már szexelni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 09:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolom hogy ez így lenne. Attól függ mit akar a nővel. Ha tartósabb kapcsolatban gondolkodik szerintem nem akar rögtön ajtóstúl rontani a házba. Ha csak vmi lazát akkor inkább.
2020. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
47%
Mert mindig dugni akarnak
2020. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%
Az első randin nekem is szexelni akart.Már bsnom,hogy nem hagytam.Mégis több,mint tíz éve együtt vagyunk.
2020. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, nekem mindig volt szex az első 1-2 randin, és mégis komoly kapcsolat lett belőle. Azért feküdtünk le mert volt kémia, de azon felül sokkal több más is. És azt gondolom az utóbbi számít, ha kapcsolatban gondolkodik az ember.

22L

2020. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak ők, én is nő létemre. Ha valaki szimpatikus, magasról leszarom, hogy bárki, aki az ágyon kívül van, mit gondol erről. Szívtam eleget a szar szex miatt egy kapcsolatban. Kétszer ugyanúgy rácsesztem 2-3 hónap randizás után arra, hogy a másik fél lelécelt szex után. Megéri húzni? Nem.


Van egy jó esténk és legalább hamar eldől, hogy megéri-e folytatni. Meg legalább nem akkor gondolja meg magát "hirtelen" a kapcsolatot illetően, mikor kezdenek kialakulni érzelmek bennem.


A párommal, lassan férjemmel is a második randin szexeltem. Ki a fenét érdekel? Nem ezen múlik.

2020. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%

Miért ne? De tényleg, miért ne?


Vagy meddig kellene várni? 12. randi, 3,5 hónap, tavaszi napforduló,...?

2020. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
69%
16# holdfogyatkozásig :-)
2020. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

És ha az 5. vagy a 10. randi után hagy ott, mivel lesz jobb?


Jó ne az elsőn de na

2020. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha meg nem akarunk az első vagy második randi után szexet, akkor az a baj... :D Jobb egyébként egy bizonyos kor felett minél hamarabb kideríteni, hogy a felek ugyanazt akarják-e szex terén.
2020. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Az első 3 randin belül már akarok szexelni. Fontos a szex, szeretem, élvezem és nem akarok olyannal lenni, aki túl visszafogott. Zsákbamacskára sem akarom hónapokig pazarolni az időm.
2020. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!