Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amelyik nő első randin felhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő első randin felhív magához és a csókokkal nincs baja, az kivétel nélkül szexelni akar? Akkor is, ha elküld, pedig te ott maradnál? Ilyenkor csak kéretik magukat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy játszanak veled.
2016. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Te most tényleg ennyire hüje vagy!?

Ha csak szexelni akar, nem küld el, hanem rácuppan a farkadra.

Ha elküld, akkor csak nyugodtan akart veled kettesben lenni. És azért küld el, mert egy nyomulós gyökér vagy, aki nem megismerni akarja, csak megdugni, ő pedig ebből nem kér.

2016. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szarjál rá. Én kétszer futottam bele ilyenbe, játszotta az eszét, szal úgy otthagytam, hogy a lábam nem érte a földet. Utána írogatott, de szartam rá.
2016. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

A csók és a szex nem ugyanaz a kategória, bárhol történik is. Az első csók és az első szex között (egyéntől függően) napok, hetek, hónapok telnek el. Szóval ha valaki első randin csókolózik, de nem szexel, az kapcsolatban gondolkodik elsősorban.

Én megértem, hogy egy pasi ettől beindul, de azért már lejöttünk a fáról (már aki), szóval némi önuralmat is lehet gyakorolni!

Amikor a párommal összejöttem, együtt is aludtunk, csókolóztunk, de nem feküdtünk le egymással. Ő nem erőltette, és a második randin sem. Nagyon jólesett, úgy éreztem, hogy ezzel jelzi, hogy többre tart annál, hogy minél előbb megdugjon...

2016. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a gondolatmenet az, ami miatt nem hívok fel férfit a lakásomra és nem megyek fel hozzá, nem hogy az első randin, de a sokadikon sem.

Aztán lehet nyavajogni, hogy drága beülni valahova, és nem tudunk nyugodt környezetben beszélgetni. Ilyenkor bezzeg jön a duma, hogy "menjünk fel hozzád/hozzám, ott jobb lenne". De mi tudjuk ám, honnan fúj a szél! Ha fel megyünk, akkor KÖTELEZŐ dugni, ha nem akarjuk, akkor is. Naaagyon romantikus!


Aztán csodálkoztok, hogy nincs csajotok...

2016. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

nalam volt ilyen ...

de ott az volt a baj h megvolt a mensim es nem akartam ugy elsore

2016. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Félreértetek, én megértettem, hogy elküld. Csak utána olvasgattam a neten és azt hittem, hogy ez csak "kéretés" volt a részéről, de valószínűleg akkor jól döntöttem.

Köszönöm :)

2016. okt. 15. 10:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az a célom, hogy minél tovább megtartsam és inkább komoly kapcsolat legyen.
2016. okt. 15. 10:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól mert mondjuk második randin van szex, attól még lehet komoly kapcsolat.Felnőttként, nem tiniként.

Én második randin lefeküdtem vele, olyan jól sikerült, hogy több mint egy éve együtt is élünk.Igaz, kezdettől nála aludtam, de az első szex nem itt volt, hanem egy hangulatos üdülőhelyen, oda vitt második randira.

32/N

2016. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én más nő nevében nem tudok nyilatkozni - szerintem minden eset más, mivel nem vagyunk egyformák.

Én még puszit se adok az első pár találkozáskor, amikor csak beszélgetünk, hülyülünk, ilyesmi, mert én nem bírnám ki utána, hogy ne menjek tovább, és utána nincs megállás.

Szóval totál visszafogom magam, és csak haverként vagyok jelen.

Ilyen voltam mindig is, ilyen is maradok. Nem tehetek róla. (csak azért nem vagyok k.rv. , mert az itteni férfiak sajnos egyáltalán nem az eseteim - biológiailag, genetikailag, talán 1000-ből egy ha bejön, de erről se tehetek - sajnos - vagy szerintem inkább: szerencsére, így élem szűzi életemet)

38 n

2016. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!