Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak a pasik az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a pasik az első randin már szexelni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 09:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Jobb elsőre tisztázni, mintsem később csalódni. Sok időt spórolnak így meg.
2020. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%

"Jobb egyébként egy bizonyos kor felett minél hamarabb kideríteni, hogy a felek ugyanazt akarják-e szex terén."


Más dolgokat is jobb kideríteni. Nem kell a szexszel kezdeni.

Ha megvan a kémia, akkor tegyék, de ha az jön le, hogy a pasi már pedig első egy-két randin mindenképpen szexelni akar, akkor az nekem kuka.

2020. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
74%
22: mondjuk imádja hallgatni Rahmanyinov szerzeményeit, és jártas az ábrázoló geometriában, emellett szereti gyűjteni a lepkéket, és visz neked virágot minden alkalommal, de három hét után kiderül, hogy nála fél perc alatt letudva a szeretkezés, és aznap már lelket se lehet beleverni a kókadtjába, talán sajnálnád az elvesztegetett időt. :D
2020. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
8%

22.-nek.


Ki vagy te? Ki vagy te, hogy SZERINTED, érdemes rád várnia egy pasinak?

2020. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
61%
22-es a más dolgok kiderítésére kell a randi, a szex milyenségének kiderítésére pedig a randi utána éjszaka... :D
2020. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
76%

Azok a hozzászólók, akik szerint ez normális, teljesen lazán állnak hozzá, ha egy nő már 20-30 pasival is lefeküdt? Esetleg még többel?

Amikor egy nő meg panaszkodik, hogy csak szexre kellett, mindig jönnek az okos megmondó emberek hogy meg kellett volna ismerni jobban. Tényleg? Mikor, amikor egy másik kérdésnél meg kiderül, hogy az első három randin belül legyen szex, mert ennyit tudtok várni?

Nem kicsit kettős mérce.

2020. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
26: semmi gond, kereste a megfelelőt. Összeakadtam én is egy ilyen hölggyel, akit ismert egy barátom. Megjegyezte, nem érti, hogy-hogy ilyen sokáig kitart mellettem? Úgy tűnik, jól érezte magát velem. :D
2020. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
26-os, egyáltalán nem érdekel hány pasival volt előttem, az érdekel, hogy mellettem ne legyen másikkal. :D
2020. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

#28 Hát ez meglepő,mert én nagyon mást hallok mindenhonnan. Élőben is és itt is. Erre vannak különböző degradáló kifejezések, pl több fszt fogott, mint kilincset stb.

Amúgy sok nő képtelen egy kvázi idegennel szexelni az első egy-két randin.

2020. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Az első 1-2 randira azért már megismerik általában eléggé egymást az emberek. Nyilván ha a randikon kívül egyáltalán nem beszélgettek akkor azért más a helyzet.


Igen... mert nem kicsit él még mindig ilyen téren a kettős mérce, ehhez társul a 0 szexuális kultúra, ami jellemzi az országot. De ha meg egy nőnek csak 1-2 partnere volt és teljesen ügyetlen, akkor meg az a bajuk az ilyeneknek. :D


Egyébként is valamilyen szinten élje ki magát mindenki a lehetőségeihez képest, ez sokkal egészségesebb, mint mindent elfojtani.

2020. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!