Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elváltan kikerülök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elváltan kikerülök a randipiacra, hogy lehet kiszúrni az iylen elmebeteg Bene Krisztián meg orosz bernadettverős férfiakat?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég nem randiztam és esküszöm jobban félek a pasiktól, mint fiatal koromban. Akkor még nem olvastam annyi hírt vagy nem tudom. Na meg ugye tegyük hozzá most már a választék se akkora férfiakból és sok elvált pasi pont azért lett elvált mert nem bírták tovább otthon az idegbetegségét, uralkodásmániáját, agresszitivását...

2020. aug. 25. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
A beszédjéből, reakcióiból, mozdulataiból, véleményéből, ahogy írásban kifejezi magát. Még ha egy szerepbe is bújuk, pillanatok alatt lehet érezni és tudni, hogy kb. milyen lehet. Azt is hogy nő vagy ffi az illető, aki ír neked. Oda kell figyelned minden rezdülésére, különben simán belegyalogolsz a dolgokba.
2020. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de a doki is ha jól tudom elég kulturált volt, csak a szakításkor lett kettyós...
2020. aug. 25. 16:54
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

1+Kézfogás is árulkodik, tekintet szintén. Atmoszféra szintén.


Ez az O.Bernadett tudta, hogy ki az az illető, de mégis kezdett vele. Egyértelműen lejön a fazonról, hogy kicsoda-micsoda. Elég ha a tekintetét megnézed.

2020. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
a dokinak rendes baráti köre volt, még a titkárnő, kolléga is falazott neki, szóval elég csendesnek nézhetett ki
2020. aug. 25. 16:58
 5/19 A kérdező kommentje:
most néztem meg az orosz bernadett bántalmazóját, olyan hulk szerű figura de az egyik mosolygós képen ártalmatlannak tűnt. meg gondolom a katonákhoz azt társítják az emberek, hogy fegyelmezettek
2020. aug. 25. 17:01
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elso gyanus jelnel lepj le.


Magadnak se engedd megmagyarazni a viselkededet, szavait.

2020. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
mondjuk az igaz, hogy nem hagyta ott a pasit már az első bántalmazásnál, de ott szerintem a nő már csapdába volt, mert tulajdonképpen onnantól már a nyakára járt és nem hagyta békén, zaklatta míg a nő vissza nem megy.
2020. aug. 25. 17:02
 8/19 A kérdező kommentje:
aki felemeli a hangját egy vitában, attól félni kell?
2020. aug. 25. 17:03
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Keress fiatal csődört!
2020. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
esetleg ideges típusok, nem viselik jól ha pl. lerobban a kocsi, odaég a kaja stb? ezek a pasik ilyenek voltak vajon vagy kizárólag a féltékenység miatt lett ez?
2020. aug. 25. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!