Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Összejönnétek egy olyan férfival akinek nincs egzisztenciája, de orvosi vagy jogi egyetemen tanul?

Figyelt kérdés

Általában a nők elvárják a jó egzisztenciát, ami érthető, ezzel semmi gond nincs.


Viszont egy orvosi vagy jogi egyetem elvégzése 10-12 év, de minimum 8.


Az illető ha 19 évesen érettségizik, legjobb esetben 27 évesen kezdhet dolgozni teljes értékűen, de inkább 30.



2020. aug. 25. 22:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdésedet. Az egzisztenciát az után alakítjuk ki miután szereztünk egy olyan végzettséget ahonnan tovább léphetünk. Addig, amíg tanul valaki mi lenne az alapja az egzisztencia kialakításához? Főleg a példádban szereplő orvos szakma esetében.


Engem nem érdekel az egzisztencia, csak állja meg a helyét maximálisan abban a szakmában, akár diplomával, akár anélkül, amit csinál.Lássak benne törekvést, maximalizmust, szakmaiságot, hozzáértést.

2020. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Viszont egy orvosi vagy jogi egyetem elvégzése 10-12 év, de minimum 8."

Ezt mégis hogy számoltad ki? :D nagyon kíváncsi vagyok

2020. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

En speciel jogon tanulok es maximalisan egyetertek a 11-el. A fontos az, hogy agyilag es lelkiekben rendben legyen az illeto: legyen intelligens es tegyen a celjai elereseert.

Nem varok el tobbet, mint amit en is nyujtani tudok, viszont aterzem egy ilyen komoly szak okozta stresszt.

A lenyeg az, hogy hasonlo ertelmi szinten ismerkedj, az megkonnyiti :)

2020. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A legtöbb ember nem születik bele a jólétbe, hanem fel kell építenie.
2020. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kell eltartanom, nem gond.
2020. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!