Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Összejönnétek egy olyan férfival akinek nincs egzisztenciája, de orvosi vagy jogi egyetemen tanul?

Figyelt kérdés

Általában a nők elvárják a jó egzisztenciát, ami érthető, ezzel semmi gond nincs.


Viszont egy orvosi vagy jogi egyetem elvégzése 10-12 év, de minimum 8.


Az illető ha 19 évesen érettségizik, legjobb esetben 27 évesen kezdhet dolgozni teljes értékűen, de inkább 30.



2020. aug. 25. 22:58
1 2
 1/15 Lachesys ***** válasza:
98%

Én is orvos vagyok, osszejonnek.


Amúgy meg a fiúk sokszor választanak olyan szakterületet amivel idovel szharra keresik magukat. Egy sebész vagy szülész felesége nem fog panaszkodni, ha már az anyagiakrol beszélünk.

2020. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen gyökér felfogással kizárt, hogy el tud végezni egy ilyen komoly szakot, szóval nem
2020. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Természetesen igen. Bár nem igazán értem a kérdésed... Nekem például imponálna, mivel szeretem az intelligens férfiakat. De ez az egzisztencia kérdés... Nem kellene, hogy ez számítson a szerelemben - szerintem. 24/N
2020. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Az orvosi az 6 év. Bár gondolom akkor +2/3 év csúszást alapból beszámítottál? 😂
2020. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű. Semmi baj egy orvosira, jogira, mérnökire, infóra, gazdasági egyetemre járó sráccal. Most még nincs pénze, de benne van a potenciál arra a szakmája alapján, hogy később legyen. Nyilván nem csak ezen múlik, de erősen segít a dolog.
2020. aug. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem, én itt vagyok milliomosan. Miért pazarolnám egy nincstelen férfira az időmet? Inkább összejönnék egy idősebb palival akinek szintén van pénze. 22L
2020. aug. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
6. De azt a pénzt nem te kerested magadnak, hanem a szüleid/családod útján jutottál hozzá. Az mindjárt más.
2020. aug. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Én kerestem magamnak...
2020. aug. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
7/8 iróniát nyonott a válaszoló
2020. aug. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is orvosira járok, nyilván összejönnék egy szaktársammal. Őszintén szólva inkább választanék hozzám hasonló helyzetben lévő férfit, mint egy velem egyidős (23 vagyok) infó szakost vagy mérnököt (esetleg 18 éves kora óta dolgozó szakmunkást), akik már több százezreket keresnek akár egyetem mellett is, miközben én ingyen sz#pom a f#szt még 2 évig, aztán utána sem leszek különösebben eleresztve.
2020. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!