Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem randizunk, ha odáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem randizunk, ha odáig vagyunk egymásért?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel a munkahelyemen találkoztam és nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Néhány találkozás alatt annyira megnyíltunk egymásnak, mintha már régóta jóban lennénk. A kémia , a vonzódás is megvan. Finoman flörtölgetünk szinte folyamatosan, pedig egyikünk sem az a "bátor" típus. Úgy érzem, akar engem. Olyanokat mond és tesz, sőt, úgy néz rám...mintha totál oda lenne értem. Még csak néhány alkalommal találkoztunk, de mindig végig dumáltuk kettesben azt az időt, ismerkedtünk. Lényegében olyan volt, mintha randiznánk :D nem rég FB-on is bejelölt és már ott is beszélgetünk, bókolgat stb. Még azt is mondta, H ebédszünetemben meglátogat majd a munkahelyemen, és többször felmerült, hogy bejön hozzám a munkahelyére, H beszélgessünk. A probléma, hogy én múlt héten felajánlottam 2 időpontot is, mikor bejöhetne, de egyik sem volt jó neki, munkára hivatkozva. Ezt meg is értem, de nem ajánlott fel helyette új időpontot.:( Ugyanakkor ugyanolyan lelkesnek látom azóta is. Persze, még jobb volna, ha munkahelyen kívül találkoznánk, de ahhoz meg talán nem elég bátor, hogy elhívjon. Igazából nem tudom, mégis miért nem randizunk , ha ennyire nagy az összhang köztünk, de nem akarok ismét én felajánlani időpontot. Már dobtam fel magas labdát is hogy elhívjon, de nem csapta le... Miért lehet ez? Nem hinném, hogy másik csajt is kerülgetne. Annyit tudok, hogy folyton dolgozik, emiatt kevés a szabadideje, dehát nyilván megoldaná, ha akarná. Vagy lehet, még kivár, úgy van vele, egyelőre ismerkedjünk a munkahelyen?

23/L


2020. aug. 27. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mai pasiktól ne várj semmit! Amúgy meg ne heréld ki, vadásszon ő rád, ha akar valamit.
2020. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el valahova, a munkahelyeden kívül?
2020. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!