Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha holnap randizunk egész napos program de nincs pénzem? 22l

Figyelt kérdés
Szilvásváradra megyünk azt hittem már lesz fizum mert 1 hónapja kezdtem dolgozni de jövőhéten lesz csak. Eléggé szégyenlem magam de azért ez a 3.dik randi és nem szeretném mondani neki, hogy bocsi de nem tudok fizetni semmit. Az elsőn csak egy innivalót fizetett, a másodikon fagyit. Szeretném én is meg hívni valamire de összesen kb 2000 forintom van, kérni sem tudok senkitől. Már meg ígértem nem merem le mondani, de nem tudom mit fog gondolni ha megint nem szállok be a költségekbe.

2019. jún. 28. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Akár el is mondhatod neki, hogy "bocs, most ez van, azt hittem, most kapok fizut, de csak jövő héten". Ha jó fej, megérti.

Csak az itteni incel pasasok szoktak sírni meg átkozódni, ha egy üdcsit vagy fagyit kell fizetniük a randin a nőknek.

2019. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Legyél ŐSZINTE. Mond meg, hogy most ez a helyzet - majd legközelebb te hívod meg és akkor meg is van oldva.
2019. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, mi a program. Mondjuk felhozod neki, hogy fizu előtt vagy, annyival tudsz beszállni, hogy te viszed a szendvicseket és az innivalót. Menjetek csak várost nézni, mert belépőre most nincs pénz.

Esetleg kikerülheted, ha a közelben van ingyenes rendezvény aznap, és azt mondod, hogy most inkább menjetek oda, Szilvásvárad meg jövő héten, mikor kaptál fizut. Így is érteni fogja.

Nem ciki őszintének lenni, csak taktikázni ne kezdj el.

2019. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

#3


Az őszinteség is egy taktika.

2019. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Mondd el neki, mi a helyzet. Ha már az elején hazudozol, semmi értelme a kapcsolatnak.
2019. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is elmondanám neki az igazat és megkérném, hogy halasszuk el egy héttel a programot, cserébe meghívod majd egy jóféle lángosra, vagy amit szeret. Nincs ebben semmi ciki, mindenki várja a fizetesét.
2019. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat igen csak gondoltam nagyon cikinek fog gondolni azért ő már 28 éves. De így a korrekt
2019. jún. 28. 11:30
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem ciki!! Mondd el neki ha normális meg fogja érteni más is bérből fizetésből él.
2019. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Meg mindog jobb, ha elmondod mi a helyzet, mintha elmentek és nincs pénzed, ezért megint mindent ő fizet és így azt fogja hinni, hogy te ilyen vagy
2019. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Fiú vagyok, de életem legkomolyabb barátnőjével úgy randevúztunk először, hogy elfelejtettem pénzt vinni, és ő fizetett mindent. Semmi gondja nem volt, később röhögtünk ezen mindig, a legkevésbé sem zavarta.


Az meg szerintem totál megengedett, hogy egy fiú állja a lány költségeit, különösen az első időkben, pláne ha többet keres vagy több pénze van valamilyen okból, mint a lánynak.

2019. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!