Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, iden hany uj randitok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, iden hany uj randitok/talakozotok volt? Ezekbol hany uj szex lett? Lett beloluk tobb (pl 1-2 honapos kapcsolat)?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nulla. Mint tavaly. Bizonyára jövőre is. 😕
2020. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez érdekes, mert nálam férfiként a kapcsolatból következik a szex és nem fordítva.
2020. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
0
2020. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Férjnél vagyok, vele szeretkezünk, más nem érdekel. De korábban sem mondtam volna mást, mint nulla, nem fekszem le akárkivel.
2020. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

0

Mondjuk ez a szám egész eddigi életemben, nem csak idén.

21/l

2020. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
0-0-0 38N
2020. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Hoppácska de érdekes! Akkor most mondja meg nekem valaki, hogy miért lett sztereotípia az, hogy a nő egy b*szógépek, és csak a szexszen kattog az agyuk? Meg hogy a nők összekfekszenek bárkivel, és a nőknél csak a 20cm feletti farok dominál? Sőt egy 20+ farokba egy életen át szerelmesek? Meg hogy a nőknek évente 20-30 randijuk van, és mindegyikkel le is fekszenek? Meg hogy a nőknek annyira egyszerű az ismerkedés, hogy még a bányarémeknek is naponta van 5 pasi, akik közül naponta fekszenek le 1-2-vel?
2020. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Sokat szexelünk és gyakrabban kezdeményezek én, ez igaz. Csak épp 22 éve ugyanazzal. 😊
2020. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
A szexhez két ember kell. Hogy ki miért fekszik le a másikkal, arra nem térek ki, ki miért. Én férfi létemre ha szétnézek az utcán, a nők 90%-a nem vonzó számomra szexuálisan. Mégis, ha látok egy számomra nem tetsző nőt, pl. vastag cölöp lábak, vaskos test, csúnya arc, mégis van mellette egy pasi, akivel lefekszik. Vagyis aki lefekszik vele. Kinek mi jön be, vagy kinek mit dobott az élet, vagy kinek mekkora a toleranciája. Számomra azért nem mérvadó hogy ki mennyit szexel, mert találkoztam olyan nővel is, aki azt mondta naponta szexel a férfjével, ha meg velem lenne, biztosan önként vállalnám a cölibátust. Ha viszont egy bombázó lett volna, akkor irigykednék a férjére... :D
2020. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
#7 Még sose tapasztaltad azt, hogy a nők hazudnak? Nem semmi naiv életed lehet.
2020. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!