Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire valós a mydates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valós a mydates társkereső?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallottam már róla,hogy kamu profilokkal van tele és úgy veszik rá az embert,hogy vegyen krediteket,hogy kap egy csomó üzenetet.Na most beléptem fullig vagyok üzenettel környékbeli csajoktól amit azért kétlek mert férfiként sosem kaptam ennyit pedig nem egy helyen voltam már :)

Viszont az egyik olyan üzenetet írt ami elgondolkodtató egy ismerősömről kérdezett.



2020. szept. 4. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Kamu mind, pénzlehúzás.

Te sem gondolod komolyan ugye? 😂

2020. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A társkeresést komolyan gondolom de az írkálásokat nem mert már az is gyanús ha egyáltalán nő ír rám :)
2020. szept. 4. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezekből válasz társkeresésre CUPYDO azt nem ismerem de a többi jó.


Komoly társkereső - CUPYDO a komoly társkereső oldal

cupydo.hu › komoly-tarskereso



Randivonal társkereső Ahol komoly kapcsolatok születnek

www.randivonal.hu


Első Találkozás - Ingyenes társkereső a komoly kapcsolatokhoz

www.elsotalalkozas.hu


Páratlan - társkereső a komoly kapcsolatot keresőknek

paratlan.hu


Komoly kapcsolat: így találjon társra! | ELITTÁRS

www.elittars.hu › tanacsadas › egyedulallok-tarskereses



Komoly társkereső hirdetők várnak rád - Szívküldi

www.szivkuldi.hu › tarskereso › komoly

2020. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sempronius ***** válasza:
53%
99% -ban fiktív profilok vannak fent. Egyértelmű pénzlehúzás az egész. Néha véletlenül egy-két gyanútlan társkereső is felregisztrálja magát,aztán hamar elmenekül! Üdv
2020. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha teli vagy lóvéval akkor a Mydates tökéletes délutáni kikapcsolódás kamu profilokkal beszélgetve. Ha komolyan gondolod a társkeresést vagy kevés pénzed van akkor felejtős, mondjuk akkor az összes!
2022. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!