Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 165 centi magas fiúként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 centi magas fiúként van értelme 175-190 centi magas lányoknál próbálkozni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted? A lányok nem szeretik, ha alacsonyabb náluk a srác.
2020. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Van pár lány aki ezt mondja, de biztos nem ilyen az összes
2020. szept. 4. 13:06
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Csak, ha qrva gazdag vagy! Akkor lehetsz alacsony, ronda, dagadt, falábú, agresszív, vagy épp idegbajos. Mindegy, csak keress annyit, hogy a nőnek ne kelljen elmennie melletted dolgoznia, meg vidd őt nyaralni 2-3x külföldre.
2020. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
#2-es Egyáltalán nem az összes mondja, hogy biztos nem, viszont 100-ból 1, ha igen, akkor nagyon kicsi az esélyed. Ha 150-170 között próbálkozol, akkor az esélyeid több 10x-esére nőnek.
2020. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem, hogy egy 190 cm magas lány összejönne egy nála 30 centivel alacsonyabb sráccal, kb nagyobb esélyed van a lottóz megnyerni, de még egy 175 cm magas is necces, talán 100-ból 1-nek mindegy, hogy 10 cm-vel alacsonyabb vagy. Én 157 cm vagyok, de még én se jönnék össze 165 magas pasival, mert nem az eseteim az alacsony srácok(remélem nem bántalak meg vele, de hát mindenkinek megvan a maga preferenciája). És most ne jöjjön senki azzal, hogy “dehát te is alacsony vagy”, lányoknál az alacsonyság teljesen más dolog, mint a fiúknál, ezen kár is rugózni.
2020. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vannak ritka kivételek, de nem az a jellemző, hogy a nő a magasabb.
2020. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én két olyan párt is ismerek ahol a nő a magasabb, de két-három centivel nem tízzel!
2020. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
180+-os nőként válaszolok. Nem jönnék össze, de barátok lehetünk!:)
2020. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
A nők nem szeretik az olyan fiukat akikre rá tudnak lépni.Szóval sz@t ugy haver.Én sem vagyok magam.Amikor ki mondom,hogy a magaságom miat a lányok 50 %-nál már alapból nicns esélyem,akkor mindenki csak huhog össze vissza.Persze ezek mind a 180as haverjaim.Egy levegőt szivunk ,de más világban élunk.Nekik több esély jutott mint nekünk,de egyesek még ezt is elcseszik.Te meg hiába képzed magad az élet minden teruletén,akkor kevés leszel,csupán a magasságod miatt.Bár lehet ez csak rám igaz :))
2020. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
170 cm-s lányok között még van esélyed simán, de azért 10-25cm a lány javára necces, van erre is példa, csak baromi kevés. Érted azért akkor már a lány magasabb lenne tőled egy fejjel, ami azért legtöbb lányt frusztrálja.
2020. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!