Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim lesz egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lesz egy fiúval, de idegeskedek mindig izzad a kezem. Mit tehetnék, mennyire gáz ez?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, ez lesz életem legelső randija.

Biztosan izzadni fog a kezem, mert már sajnos most is izzadnak a tenyereim, ha csak a randira gondolok, már most nagyon izgulok.


Mennyire gáz ez lány létemre? Nagyon kiábrándító? Mit tehetnék ellene?



#fiú #lány #ciki #Ténnyér izzadás
2020. szept. 4. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Cuki. <3
2020. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
úgysem fogjátok meg egymás kezét első randin :D nem kezet fogtok gondolom. Nem gáz, de ennek valami egészségügyi probléma állhat a hattérben.
2020. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagy valószínűséggel fogunk kezet fogni, hisz még élőben nem is találkoztunk, be sem mutatkoztunk egymásnak, ez lesz a legelső találkánk. :)


Nem hiszem, hogy bármi bajom lenne, hisz alapjáraton nem izzad a kezem, csak ha pl. vizsgázok vagy ilyesmi

2020. szept. 4. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, vannak, akiknél az izgalom ilyen jelekben is megmutatkozik. Ha normálisnak ismerted meg a srácot, akkor akár az elején el is mondhatod neki, hogy számodra új ez a helyzet, mert még sosem randiztál, szerintem egy normális fiú értékelni fogja az őszinteségedet. Sok sikert, ne görcsölj rá, és ha esetleg mégsem jönne össze, akkor se éld meg tragédiaként.
2020. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Ha egy pici értelem szorult a fiúba, megérti. Én poénosan el szoktam mondani, hogy izgulok. A végén még jókat nevettünk is a dolgon.
2020. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hellmano ***** válasza:
22%
Nem kell sikosító legalább a szerszámhoz :)
2020. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a randihoz! :)
2020. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2020. szept. 5. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!