Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok 30 éves kor alatt,ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok 30 éves kor alatt,ti mit szolnátok egy randihoz. Ami otthol lenne a fiúnál? Pl kérné hogy csinibe gyere, Persze ő is úgy lenne öltözve, várna egy gyertya fényes vacsorával,zene,virág,esetleg valami ajándék?

Figyelt kérdés

Jó ötletnek tünne?


Mivel lehetne még tuningolni hogy,romantikusabb legyen?


Fiún egy ing esetleg nyak kendő,egy öltöny nadrág.

Lányon vagy egyrészes elegánsabb vagy csinosabb ing és szoknya pl.

Illat gyertyák, asztali plusz dekoráció.

Szándékosan nem éttermet írtam,hanem 2-esben otthol.

Szolid kaja (nem halálra zabálás a cél)otthol előre elkészitett vagy rendelt.


Után romantikus szex?


Aktív párkapcsolaton belűl, esetleg kapcsolat feldobására,vagy első randinak is (össze beszélve) benne lennétek ilyenben?


Öltözködés az a másiknak való inponálas része...

Lánynak is így tetszik,fiúnak is :)


Mit vennél ki és mit tennél hozzá...



2020. szept. 4. 23:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez jól hangzik kapcsolaton belül, de semmiképp sem legelső randinak. Első randin sosem megy fel senki a pasihoz egyrészt, nem vagyunk k.rv@k,masreszt honnan kéne tudnom h nem v baltas gyilkos.
2020. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Giccs parádé a köbön! Első randinak meg ultra gáz, a szex meg kiábrándító. Ennyi erővel akár az első szembejövő pasival is lefeküdhetnék.
2020. szept. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát kapcsolaton belül talán

Például egyszer a párom meglepett egy hasonlóval

De nem várta el hogy ki legyek öltözve (mondjuk ő am sem szereti az ilyesmit)

Szülinapomon mentem haza a munkából és egy ilyennel fogadott, ki volt csípve meg minden

Olyan megható volt hogy az hihetetlen


De előre megbeszélve elég fura lenne nekem az ilyen

2020. szept. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A a szexért kiárúsított látszatromantika kategória.


Lehet, hogy 20-on éves vagyok, de ennyire hülye azért nem.

2020. szept. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam,hátha meg tetszik valakinek.


4éve vagyunk együtt.


Haverom kért tanácsot,én ugyan ezt mondtam neki.

Felment hozzá a lány,azt mondta a srác h nem dugta meg csak petting volt kb 1hete járnak.


Azért a mai lányoknál nem kell sokat evezni hogy jöjjenek.

/természetesen pozitívan kell nézni 1 új kapcsolatra,1 új lány személyében,és minél tovabb meg őrizni a kapcsolatot/



Kiváncsi vagyok más próbált e ilyet.


Ez a ki öltözés olyan h barátnőmnek tetszik,csak azért van :)


Egy lefújt kirándulás hozta ezt az ötletet annó nagy vihar volt így itthol maradtunk.

(Étterem nem a mi világunk,nem anyagiak miatt ha nem, nem szeretem ha idegek néznek)

2020. szept. 5. 07:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi nyálas az egész. Első randin eleve nem megy a többség senki lakására. Később, egy kapcsolaton belül pedig az is lehet romantikus, ha egy csütörtök este, munka után, melegítőben leülünk megenni a csirkepörit vacsorára.
2020. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csöpög a telefonom, olyan nyálas...

Első randikon nem megyünk lakásra alapból...

Utána meg otthonra minek a cicoma? Mi mackónadrágban, gyertyák nélkül is tudunk romantikázni. Főttkaja meg nem ujdonság, minden nap főzök...

2020. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lánykérés volt ilyen (de bár ne lett volna, akkor már 8 éve jártunk, olyan mű volt az egész).
2020. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem kapcsolaton belül is feszélyezne, nagyon műnek hangzik. Ha valami komolyabb kajával meglepne a párom, oké, de ne kelljen már kiöltöznöm otthonra.

Első randira szintén nem mennék fel egy idegen lakásába, k*va sem vagyok, meg hülye sem.

Ez a mondatod "Azért a mai lányoknál nem kell sokat evezni hogy jöjjenek" igaz bizonyos lányokra, de róluk is megvan a véleményem.

2020. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Esetleg még annyit hogy örülne valaki(hölgy) közúletek ha a párja hasonlóval meg lepné???


Köszönöm a véleményetek


9/9 Hidd el nem az első csajom.

Mind ilyen volt.

Itt ha megvan találkán randin a szimpátia max 1 óra ès kimondja magától az igent.

(Járásra értem nem rögtön szexre,ám olyan is volt már).


Azért ezek az esték úgy ritkák kb 2havonta.


Úgy látom a többség ellenzi.


Lehetne étterembe, nem csipem az ilyen helyeket.

Ezért maradt a lakás.

Ez a ruha dolog mindössze a párom ötlete :)


Még mindig jobb mint hullára inni magunkat a haverokkal pl


Köszönöm véleményetek.

2020. szept. 5. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!