Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elfogadjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadjam az ajándékát?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem randizni egy sráccal, aki a jelek szerint nagyon komolyan veszi a dolgot, talán túlságosan is. Mindenféle ajándékokat vesz nekem, én meg nem nagyon tudom viszonozni, mert még csak most ismerkedünk, és azt sem tudom, tényleg komoly-e a dolog részemről. Tegnap egy bokaláncot ajándékozott nekem egy kis függővel, ezüstből, és gondolom, nem volt olcsó. Próbáltam mondani, hogy de hát ez még túl korai, nem kellett volna, meg minden, de annyira lelkes, hogy nem volt szívem megbántani. Viszont azóta is bánt a lelkiismeret, hogy nem utasítottam vissza.

Szerintetek szakítanom kellene vele? Nem egyforma ütemben haladunk, én egy szerelmi csalódást próbálok feldolgozni, ő meg a jelek szerint hisz a közös jövőnkben, de én nem akarom őt kihasználni. Ti mit javasoltok?



2020. aug. 18. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Persze, szakítás vele, jobbat érdemel. Még ez a nyomulás amúgy is gáz, ma a lesz*rom a másikat flegmasák a trendi. Te nem kapcsolatot keresel hanem dugni akarsz, mint szinte mindenki.
2020. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Mondtad neki, hogy milyen helyzetben vagy lelkileg?
2020. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem legyél őszinte, és tisztázd ezt vele!
2020. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
87%
Szerintem meg közben meg is akar venni kilóra 😃 amúgy tényleg, üljetek le szépen beszélgetni.
2020. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Csak a lukadra megy
2020. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már a legelején elmeséltem neki, hogy volt nemrég egy reménytelen szerelmem, de nem nagyon rázta meg. Igazából én nem is akartam egy új kapcsolatot senkivel, de ő annyira figyelmes, aranyos és mulatságos volt, hogy belementem, hogy találkozzunk, a többbi meg jött magától... Nagyon jó vele lenni, és hiányzik, ha nem hív, de úgy érzem, még korai komoly kapcsolatra gondolni, és egy ilyen ajándék túlzás szerintem, azért tettem ki a kérdést... :)
2020. aug. 18. 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Vedd már észre azt, hogy meg akar venni s ha megvett, azt teszed, amit ő mond s neked kuss lesz;)

Már most sem hallja meg, amit mondasz, hát még később...


A bokaláncot széped add vissza s ha megérti, akkor normális s kérd meg semmi ajándék mostantól max egy fagyi...apró gesztus dolgok, ha nem érti, akkor szaladj messzire tőle!

2020. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Bokalánc nem olyan drága
2020. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy jelenleg, mint egy barát van szükséged rá.
2020. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Végül vettem egy nagy levegőt, és visszaadtam neki az ajándékát, azzal, hogy még korai, nem tart ott a kapcsolatunk, hogy ilyen ajándékot elfogadhassak. Elég kínos szitu volt, láttam, hogy nagyon rosszul esett neki, azóta mosolyszünet van köztünk. Sajnálnám, ha véget érne emiatt, mert ugyan nem vagyok belé szerelmes, de eléggé tetszik, és ki tudja, mi lehetne a dologból... :(
2020. aug. 20. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!