Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok 30 éves kor alatt,ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok 30 éves kor alatt,ti mit szolnátok egy randihoz. Ami otthol lenne a fiúnál? Pl kérné hogy csinibe gyere, Persze ő is úgy lenne öltözve, várna egy gyertya fényes vacsorával,zene,virág,esetleg valami ajándék?

Figyelt kérdés

Jó ötletnek tünne?


Mivel lehetne még tuningolni hogy,romantikusabb legyen?


Fiún egy ing esetleg nyak kendő,egy öltöny nadrág.

Lányon vagy egyrészes elegánsabb vagy csinosabb ing és szoknya pl.

Illat gyertyák, asztali plusz dekoráció.

Szándékosan nem éttermet írtam,hanem 2-esben otthol.

Szolid kaja (nem halálra zabálás a cél)otthol előre elkészitett vagy rendelt.


Után romantikus szex?


Aktív párkapcsolaton belűl, esetleg kapcsolat feldobására,vagy első randinak is (össze beszélve) benne lennétek ilyenben?


Öltözködés az a másiknak való inponálas része...

Lánynak is így tetszik,fiúnak is :)


Mit vennél ki és mit tennél hozzá...



2020. szept. 4. 23:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a kivétel, mert mi párommal szoktunk ilyen estéket csinálni, mondjuk nekünk van egy kis beütésünk is lehet, főleg ruha fétis téren:D
2020. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11/11

Magába a hangulata az egésznek tök jó.

Eleinte én sem gondoltam volna.

2020. szept. 6. 19:25
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó program a barátnődnek

de nem első randinak

sőt ha az első randi után lesz második, harmadik, éds majd kapcsolat, ilyenekkel akkor kell elő jönni.

A fikázókkal nem kell törődni.

2020. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszaitok :)
2021. márc. 21. 06:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja leírni, hogy "nyakkendő", az ne öltözzön ki, mert úgy fog kinézni, mint Szaros Pista a nevenapján, ugyanis az ilyen fickóknak nem nyakkendői vannak, hanem a Nyakkendő - amit egy rokon kötött meg 10 éve - és az Öltöny. Módfelett csinos lesz az évek óta négyrét hajtott, de most a farmerok alól előcibált pantallóval. Az inget meg hagyjuk is.
2021. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!