Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen randiélmény volt netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen randiélmény volt netes ismerkedés után ? Másképp nézett ki a partner?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó. De az a tapasztalatom hogy mindig egy kicsit (vagy sokkal) rosszabbul néznek ki az emberek élőben mint a képen. Mivel egy tarskereson azért valljuk be elsőre a külső alapján választunk és aki tetszik azzal kezdeményezünk beszélgetést így mindenki próbálja a legelonyosebb képeket felrakni. Ért már hatalmas csalódás is, de olyan is volt aki többé kevésbé tényleg úgy nézett ki.
2020. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akivel kameráztunk is előtte,az olyan is volt élőben is.De akivel csak képcsere volt,az csalódás volt.
2020. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, mosolygós, aranyos, jó kedélyű volt a kisugárzása. A valóságban többnek tűnt pár kilóval, és karótnyelt, enyhén lekezelő volt. 30f
2020. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pasi öt évvel idősebbnek, és jóval dögösebbnek tűnt a képeken, mint élőben. Ráadásul írásban egy érett felnőtt benyomását keltette, élőben meg olyan volt mint egy hisztis kamasz.

Csalódás volt.

N

2020. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neten is tetszett a srác, de voltak fenntartásaim vele kapcsolatban. Élőben szó szerint megőrültem érte. Sajnos ő nem. Volt még néhány randi vele, de ennyi.
2020. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy látszik, szerencsém volt, vagy csak jól szűrtem chaten.

Mindenki úgy nézett ki élőben, mint a képeken és normálisak voltak. Max egy pici kezdeti feszengés volt, de ugyanolyan jól elbeszélgettünk, mint neten. Mondjuk én nem húztam soká a netes részt, pont azért, hogy ne az alapján álljon össze a kép, hanem a valóságot tudjam minél előítéletességmentesebben befogadni

Nem a top pasikat húztam jobbra, hanem aki valamennyire vonzó volt, és szimpatikus, intelligens a tekintete.

2020. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagyon-nagyon szerencsések közé tartoztam. És tényleg nem volt más, mint 100% szerencse.


Akivel én beszéltem régen társkeresőn hölgy, a profilon 157cm (én 176 vagyok), 71kg (én 83 vagyok, de fitt), világosbarna vállig érő egyenes haj, erős alkat.

A valóságban kiderült, hogy 175cm (félrenyomta), azóta leadott 15kg-ot így 56kg, és hagyta újra lenőni a haját, úgyhogy hosszú hátközépig érő aranyszőke hullámos haja van, és a fogyással kifejezetten kecses (ez a jó szó rá) testalkata lett.

Kiderült, 1 év alatt nem frissített a profilján semmit.


Stílusában pedig nem volt változás. Élőben is ugyanolyan játékos, bájos, intelligens, sokrétű volt, mint online. Talán egy picit határozatlanabb élőben, mint online tűnik (nem csak elsőre, hanem hosszútávon is).


Azóta már a menyasszonyom ^^


23/F

2020. szept. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!