Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnétek, ha egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek, ha egy nagyon jóképű pasi azt mondaná, hogy Ő nem szokott egyszerre több nőt hülyíteni?

Figyelt kérdés

Ez azért került szóba, mert mondtam neki, hogy sokan ezt csinálják és nem értelme mi értelme ennek. Azt mondta, kérdezd meg tőlük, mert én nem szoktam ilyet csinálni. Viszont a viselkedéséből meg nem ez jön le. Sokszor napokra éltűnik, amit mindig azzal magyaráz, hogy rengeteg a dolga. Meg mostanában észrevettem, mármint ezen a héten, eddig nem így volt, hogy viberen nem online úgy este 17.30 után.

Csak nekem gyanús ez?

Facebookra van ideje posztolni, főleg nők likeolják a képeit. 100as nagyságrendben és néhány nőt, aki szivecskevel jelölte megnéztem és ő is likeolgatja a képeiket. Szerintetek?



2020. szept. 5. 14:17
 1/8 A kérdező kommentje:
*nem értem
2020. szept. 5. 14:18
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez az adott személytől függ, akit most csak max sztereotip módon elképzelhetünk és így ki is alakul majd a válaszoknál kettő tábor, az egyik szerint igen, mert az összes ilyen férfi ilyen, mert ezt akarják látni bele, illetve az ellentábor akik szerint pedig nem, mert ők meg azt képzelik el.
2020. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, de a viselkedése akkoris fura ☺️
2020. szept. 5. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Én ismerek egy ilyet. A te ismerősödről viszont pont nem gondolnám.
2020. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak sejtem, hogy egy átlagon felüli kinézetű pasiról lehet szó de nem egy ritka jóképűről, mert ha az utóbbi lenne alig lenne lájk a képein a sok irigy miatt. A sztereotípia az első kategóriára jellemző míg egy ritka jóképű férfi nem fog kavarni minden nála sokkal rosszabb kinézetű nővel, márpedig valószínűtlen, hogy az ismerettségi körében találna szintjének megfelelőt illetve félnének tőle a női ismerősei.


Így vagy úgy, ez személyiség függvénye nem pedig a külsőé, sok csúnya férfit láttam már több (csúnya) nőt hülyíteni egyszerre. Valamiféle önbizalomhiány/ bizonytalanság áll mögötte és a leírás alapján ez jellemző az adott illetőre is (lásd Facebook visszajelzések hajszolása), szóval ezek alapján igen, igazad lehet vele kapcsolatban.

2020. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy egyszerre többet hülyít.
2020. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, de itt nem erről van szó. Ne a szöveget, hanem a tetteket nézd. Ha eltűnik rendszeresen és nem tud normális magyarázatot adni, akkor az gyanús.

Amúgy, mi értelme ennek a kérdésnek? A környezetemben rengeteg lánytól hallottam hasonló sztorit. Normálisan elmondtam nekik, mi a helyzet. Ők is egyetértettek. Aztán a srác csettintésére ugrottak, megdugták őket párszor és lekoptatták mindet.

2020. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
SOk a dolga= sok a punci. Nem biztos, ez csak egy tipp.
2020. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!