Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnétek, ha egy elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek, ha egy elég jó pasi azt mondaná nektek, hogy senkije nem volt az utóbbi időben és régebben sem találkozott senkivel a tinderről, mert se kedve, se ideje, se türelme nem volt keresni?

Figyelt kérdés

"Majd, jön ha kell"

Akkor minek volt fenn tinderen régebben és most is, ha ez valóban így van?



2020. szept. 7. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Viszonylag ritka az ilyen. De ha magamból indulok ki, akkor lehetséges... mert én is jól nézek ki, humorom is van, sőt... még az eszem is több egy kicsit mint egy vajas kenyérnek... de még sem keresem az igazit sehol, már lassan 3 éve.

Mondjuk én nő vagyok..

2020. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ő anno velem is próbálkozott... Most is rám írt. Ebből arra gondolok, hogy aktív
2020. szept. 7. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Régóta fent van tinderen? Szerintem csak azt akarja hogy különlegesnek érezd magad, de közben meg kb 50 lánynak írja ugyanezt.
2020. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Vigyázz, sok férfi játszmázik Tinderen. Lehet, hogy ő is kamuzik.
2020. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát legalább fél évig fenn volt, de lehet több, mert állítólag majdnem 3 éve nincs kapcsolata.. majd kB 1 hóra törölte magát. Most újból fenn van.
2020. szept. 7. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Elhinném. Én is jó nő vagyok, de soha senkim nem volt és valószínűleg nem is lesz. Attól, hogy valaki vállalhatóan néz ki még belülről lehet egy kalap sz#r.
2020. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt a részt simán elhiszem, hogy senkije nem volt, hiszen egy jó párkapcsolatot kialakítani nehéz (szerintem). Legalábbis ha némi igényeid is vannak, és nem akarsz akárkivel összejönni, akkor nehéz lehet megtalálni a megfelelő partnert, aki kölcsönösen érdeklődik irántad.


Azt a részt talán furcsállnám, hogy senkivel nem ismerkedett, mégcsak nem is próbálkozott. Netán depressziós lehetett, vagy valami okozhatja, hogy ilyen negatívan állt hozzá? Ez esetben érthető lenne, hogy egyáltalán nem volt kedve.. bár ehhez ismerni kéne emberileg az adott férfit, nem elég annyi, hogy “elég jó pasi”.

2020. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy konkrétan mit értünk az alatt, hogy “utóbbi időben” vagy régebben?

Ez alatt érthette azt is, hogy idén, év eleje óta, vagy ilyesmi.. tehát nem arról van szó, hogy egész életében nem volt senki....

2020. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valakinek én is elég jó pasi vagyok szóval válaszolok. Én is fent vagyok tinderen egy ideje de az utóbbi kb két hónapban 2 lánynak írtam összesen, egyik sem válaszolt, és van még vagy 30 párom de velük nem kezdtem semmit. Volt pár randim onnan, de több volt a ghosting, nem válaszolás szóval elment tőle a kedvem. Dolgom is volt elég az utóbbi időben szóval néha villamoson unalmamban pörgetem de szinte semmennyire nem vagyok aktív. Máshol meg nem nagyon volt lehetőségem ismerkedni.


24/F

2020. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!