Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randi után volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi után volt csók/testiség”? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Oké hogy szex.. de lett belőle komoly kapcsolat? Nagyon fontos tényező mikor/hanyadik találka után történik meg? Kérlek őszintén válaszoljatok.
2020. szept. 10. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Kétnaponta megkérdezi ezt valaki...

Első randin szexeltünk, 5 éve vagyunk együtt.

2020. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Én általában úgy tartom ideálisnak hogy első randin semmi, másodikon csók, harmadikon szex.
2020. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
2. randin csók, 3. randin szex, fél év után költöztünk össze és két éve vagyunk együtt. Semmit nem jelent, hogy mikor szexeltek először.
2020. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
3. randin csók, 9. randin petting, 12-13. randin (kb. 1 hónap elteltével) szex.
2020. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
En mindig vartam.. Masfel 2 honap utan volt csak a szex.. Elotte sem sokkal tobb.. Mashogy gondolom, en nem fekudnek ossze elso, masodik es talan a 10.randin sem az illetovel.. De lehet en gondolom rosszul:)
2020. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod rosszul, mindenki más. Én nem mondanám azt se, hogy ez jó, az meg rossz, mindenki maga dönti el, hogy mi a jó neki.
2020. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3. Talin volt csók, szex csak 2 hónap után. Nem is erőltette, azt mondta, ha kell vár rám fél évet is, mert azt akarja, hogy ha megtörténik, akkor azért legyen mert én is akarom. A lényeg, hogy amikor te úgy érzed készen állsz rá, én úgy gondolom, hogy ha nem tud 2-3 hónapot udvarolni nekem, akkor mi lesz később? Azóta is nagyon figyelmes.
2020. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
NUlladiokon.
2020. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első randi (7 órás randi volt :D) végén csók.

5. randin volt szex

5 éve a férjem, van egy 1 éves kislányunk.

2020. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja ismertük már egymást (szakmából kifolyólag), amikor elhívott randira. Harmadik randin volt csók, ötödik randin mentem fel hozzá, tapi és csók volt ruhában. Hatodik randin szexeltünk.

Nálunk egy év múlva eljegyzés, rá 2 évre esküvő, most vagyunk együtt (járástól számítva) 5 éve.

2020. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!