Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most bejövök ennek a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök ennek a srácnak, aki rámírt?

Figyelt kérdés
Edzőterembe találkoztunk tegnap, már régebbről ismertem, de csak érintőlegesen. Azt se tudom, hogy talált meg, mert én úgy tudtam nem tudja a nevem. Azóta irogat meg rólam kérdezget, meg hogy mikor megyek edzeni megint. Barátkozni barátkoznék vele, de nekem van barátom, de őszintén szólva nem tudom mit akar.

2020. szept. 11. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez egy kérdezős oldal, olyan kérdést írok ki, amilyet akarok.
2020. szept. 11. 23:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem? Tárgynál van hallgató lista
2020. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy bejösz neki és meg akar ismerni.

Ha, egyetemre jársz, akkor a neptunba megtudja nézni a hallgató listát. Vagy, akivel az edzésen beszélgetni szoktál vagy aki ott ismer téged, megkérdezte tőle a neved.

2020. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg buta kérdés, vagy legalábbis NAGYON tapasztalatlan vagy. Egyértelműen teper, meg akar téged szerezni. Vagy barátnő ek akar, vagy megdugni, ha tudja, hogy van pasid, akkor lehódítani vagy szeretődnek lenni. Ez a rányomulás fiúktól gyakori csinos lányoknál, ne írj ki mindig kérdést.

24/N

2020. szept. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig én nem tartom magam kifejezetten csinosnak, meg hát vékony se vagyok. Azóta már kiderült, hogy tényleg bejöttem neki, mert megkérdezte van-e pasim és abba maradtunk, hogy barátság.
2020. szept. 12. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!