Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival, akinek az egész családja jobban van, az exével?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy pasival és annak a húga legjobb baráti kapcsolatban van vele, az anyja is oda van érte, és még az öccse is védelmezi ha kell.


Egy ilyen pasival összejönnétek?



#randizás, társkeresés, bonyolult dolog
2020. szept. 13. 20:17
1 2
 1/12 Hellmano ***** válasza:
68%
Hát , azért arra készülj fel, ha összejössz vele, hogy nem te leszel a kedvenc a családban és megpróbálják lebeszélni rólad a kisfúkat.
2020. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem éri meg.
2020. szept. 13. 20:24
 3/12 Hellmano ***** válasza:
68%
Megpróbálhatod csak nem leszel szívesen látott vendég mondjuk családi összejöveteleken vagy vacsora meghíváson stb. De emiatt működhet a dolog magával a sráccal csak sok lesz a negatív kritika feléd bármit fogsz csinálni azonnal 3 helyről kap támadást, hogy bezzeg az ex ebben is mennyivel jobb volt, mint te blablabla...
2020. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Állítása szerint mondta hogy ne foglalkozzanak vele bár ki tudja ez mennyire igaz, mert ha a húga legjobb barátja, és az anyja is szereti hivogatni hogy mi van az élettével ez nekem elég fura, így nem tudom érdemes-e bele vágni.

Mert több évet éltek együtt és ő elötte nem is volt más nője, és nem tudja igazából hogy kell exekkel bánni, és hogyan egy új nővel.

2020. szept. 13. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem


Csak ha olyan vagy, hogy te is jóban tudsz vele lenni.

2020. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Áh, felejtős. Nálunk mondjuk pont fordítva volt, a volt pasimat az exe családja nem tudta elengedni. Napi szinten hivogatta a volt anyósa, hogy menjen, szerelje már meg a fűnyírót, menjen be ezért, menjen be azért, az exe (aki amúgy másfél évig csalta egy hapsival, ezért lett vége) képes volt megkérni, hogy menjen el érte meg a nővéréért a buszpályaudvarra, meg ilyenek. Ez a gyökér meg minden fingásukra azonnal ugrott, és nem értették h nekem ezzel mi bajom. Á nagyon beteg szitu volt, másfél évig vártam, hogy esetleg leszakadnak egymásról, de nem, úgyh leléptem én. Szerintem hanyagold, állandóan ott lesz az ex az életetekben, folyamatos konfilktus forrás lesz.
2020. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez durva.
2020. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te most a pasassal akarsz kapcsolatot vagy a szüleivel és a hugával?

Nem.Inkább arról van szó,hogy nem vagy önálló,hanem mindig valamihez igazodni akarsz.A szülőkhöz,a hugához,a kitudjakihez.

Majd azok eldöntik helyetted,hogy te mit akarj,és kivel akarj bármit is csinálni.

Ugyhogy mindig,mielőtt valakivel összejössz,bizonyosodj meg,hogy a rokonság ,a szomszéd,stb szeret e majd téged.

2020. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyílván a pasit akartam volna, de mérlegelnem kell mindent, mert ha hosszú távú kapcsolatot akarok, és nem egy éjszakást, akkor át kell gondolnom hogy pl családi össze jövetelek, vagy bármi ami családdal kapcsolatos mire számítsak, mert ha társat választunk vele együtt meg kapjuk a pere putyát is.
2020. szept. 14. 07:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem.Hagyd egyelőre a családot.Ne hagyd ,hogy valakik a boldogulásod közé álljanak.Ez olyan,mint amikor valaki autóshifi cuccot vesz,de nincs kocsija.

Induljunk ki az én helyzetemből.F vagyok.A páromnak csak az anyja él.Egy megátalkodott vén banya,aki az egyik lányától csak kér,a másiknak csak ad.

Minimálisra redukáltuk a találkozást.Nagyjából évi 2re.Nem én kértem így,hanem mindketten ezt tartjuk helyénvalónak.Az én szüleimet kenyérre lehet kenni,ezért a bnőm szívesen megy hozzájuk,sőt a muternak is segít befőzésben,kertészkedésben.Én az ég világon semmit se tettem,csak hagytam,hogy normális,spontán módon alakuljanak a dolgok.


Nincs kényszer,nincs fájdalom.Mi egymásért vagyunk,nem másokért!


Én csak biztatni akarlak abban,hogy van lehetőség,ha egy olyan társat találsz,akivel egy húron vagytok.

8#voltam

2020. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!