Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai lenne elhívni egy nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne elhívni egy nap ismeretség után?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy ismerős társasággal lőtéren koronglövészeten és találkoztam ott egy csajjal, sajnos tegnap nagy volt a rohanás, nem nagyon tudtunk beszélgetni csak egy pár szót.

Este megkerestem Facen, bejelöltem, Ő vissza is jelölt. Ma ráirtam, beszélgettünk megint egy pár szót.

A kérdésem az lenne hogy így egy napos ismeretség után túl korai lenne elhívni moziba, vagy válni hasonló programra?

20/L

Én 24/F



2020. szept. 13. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne az, mire várnál, vagy hogy gondolod másképp?
2020. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Igen, korai. Igen, mivel nem vagy FÉRFI, egy FÉRFI már elhívta volna, és egy FÉRFI nem moziba, mert ott nem lehet beszélgetni.

Szóval várd meg, amíg FÉRFI leszel!

2020. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan elhivhatod, csak elso randin ne moziba, mert ott nem tudtok beszélgetni.
2020. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Moziba igen, mert az egy nagyon rossz első randi helyszín. Parkba hívd sétálni/kutyát sétáltatni, vagy kávézóba.
2020. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek, hívd el sétálni, a parkba, vagy bármi olyan helyre ahol lehet beszélgetni.
2020. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
csaj helyett, mondj inkább lányt vagy nőt, bár korban inkább lányt. 24 évesen ne csajt mondj, mert kreténnek tűnsz tőle.
2020. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzed hogy nagyon megvan a kölcsönös szimpi, akkor nyugodtan elhívhatod. Viszont ne moziba, hanem olyan helyre ahol tudtok beszélgetni. Még egyszerűbb ha rákérdezel mikor jön legközelebb lövészetre - ha már van egy közös pont, hobbi akkor az jó terepet tud adni. Utána majd beültök valahova egy kv-ra.
2020. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Sajnos a lövészet az necces lenne, mert itt nálunk sajnos évente 1 max 2 ilyen napot szerveznek :(

2020. szept. 14. 08:52
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem bántásból, de rajtad az sem segítene, ha tartanának lövésznapot vagy sem.
2020. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes de hogy mekkora esélyed van nála azt mi nem tudjuk, neked kell megsaccolni azokból a bizonyos jelekből. Engem kb 1-2 csaj nem jelölt vissza eddig facen összesen, de randi az már más kategória.
2020. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!