Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónap ismeretség után hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap ismeretség után hol szokott tartani általában a "kapcsolat"?

Figyelt kérdés
Min vannak túl ilyenkor a "párok"? Hány randin esetleg szexen, vagy már együtt járnak egymásnál alszanak, be mutatták már egymást a szülőknek stb.. ilyenekre gondolok. Mert mi egy hónapja randizunk és úgy érzem lassan haladunk, mert sokat dolgozik és heti max 2x ritkán 3x találkozunk így nem is tudom el dönteni komolyan gondolja e

2019. júl. 17. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

4-5 randi, szex ha megkívántam...

Szülőknek max 3-4 hónap után ha komoly...

2019. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Életkor és egyén függvénye.
2019. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem haladtok lassan. Dolgozó embereknél ikyen a dolog. Én a szülőknek évek után se mutatnám be, részemről nem szokás.
2019. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha kevés a szabadidőm akkor minőségi idővel próbálnám kompenzálni. De van aki csak kamuzza, hogy nem ér rá.

Szex már lenne.

Szülőknek meg akkor, ha azt érzem van értelme, hosszútávú lesz a kapcsolat. Addig felesleges bemutatni.

2019. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A felnőttek dolgoznak, ez ilyen. Hány évesek vagytok?

1 hónap az semmi. Szülőknek meg nem mindenki fog bemutatni még hónapok után sem. A szex is változó, hogy kinek mikor.

2019. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én 24l ő 29f
2019. júl. 17. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

A statisztikak szerint en 1 honap korul mar a szakitas fazisaban vagyok...

De en alkalmatlan vagyok parkapcsolatra.

2019. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor szex már simán lenne, meg egymásnál alvás is részemről.
2019. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy hónap után már tudni kell a bankkártya PIN kódját. És legalább 47 ezer forintot kell hogy költsön rám.
2019. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni és emberfüggő. Volt akinek már tényleg tudtam a bankkártyaszámát is egy hét után, meg szex is volt persze.
ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!