Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a bunkókra buknak a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a bunkókra buknak a csajok?

Figyelt kérdés

Mostanába sajnos az a meglátásom, hogy bunkó ráadásúl ronda srácokra buknak a mai csajok.

Csajok:

Miért jó nektek ha 1 idő után lesz@arnak?

Miért jó ha csak kihasználnak?

Miért nem jó ha valaki szeret titeket és törődést mutat ki felétek?


2010. aug. 6. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok a JÓ ARC:D

Másik tanács nem kell hajtani utánuk hagyd hogy ők teperjenek és nyert ügyed van:D

2010. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Istenem ne legyél csak azért bunkó, hogy több lánynak tetszél! Mert ha te alapjáraton nem vagy bunkó, akkor a bunkóskodással úgyis csak olyan lányokat vonzanál be akikkel nem járnál a természetük miatt. (ha bunkó pasira bukik nem lehet vmi észlény)
2010. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én szóba sem állok a bunkó pasikkal, általában az arcukra van írva, ha taplók. 18 éves vagyok, minden barátnőm ugyanígy gondolkodik. Amelyiknek van barátja, a pasi igazi úriember.

Viszont eddig mindig az volt a baj, hogy ha a modoruk jó is a pasiknak (ez nálam alap, ha ez nincs meg akkor...), nem kerestek rendszeresen, és nem foglalkoztak velem eleget.

Ezt csak azért írom le, hogy tisztábban láss és reálisabb, tágabb látókörű legyél. :)

2010. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
lehetsz bunkó a lányokkal, de akkor ne számíts komoly kapcsolatokra. ha csak b*szni akarsz egyet, akkor tényleg a bunkózás a legjobb megoldás. :D viszont a rendes lányoknak a rendes fiúk kellenek, ha megismersz majd egy aranyos, okos lányt, akibe beleszeretsz, és elkezdesz neki udvarolni (de közben megmaradsz férfiasnak:D), akkor nyert ügyed lesz nála. Szerintem az utóbbi jobban megéri. ;)
2010. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
dobj egy privit,mert nekem már nagyon elegem van a bunkó pasikból:s
2010. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
mert ribancok ,de csak azok akik bunkókra buknak
2010. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nehogy elhidd az itteni csajoknak, hogy nem szeretik a bunkóságot.

mellesleg nem egy kőbunkó ősemberről beszélünk. kell egy kis nemtörődömség és lazaság, hogy a nő érezze, hogy nem ( vagy csak néha) forog körülötte a világ. hogy küzdenie kell. na ha ezt fenntartod, örökre a tied.

ismétlem, nem bunkóság (káromkodás, fenyegetés, píbe-elküldés) kell, hanem játékosság, lazaság, nemtörődömség és önbizalom nomeg egy csipetnyi egoizmus.

2010. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15/L

Hááát... igazán nem ettől függ, de az tényleg igaz, hogy ne a jófej kis havert lássam valakiben, hanem a kihívást. Azért ez is fontos.

2010. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!