Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ÉN vagyok csak ilyen hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉN vagyok csak ilyen hülye vagy a csajok tényleg a bunkókra buknak?

Figyelt kérdés

Sokszor látom .és a suliba is volt ilyen eset hogy egy tök normális csaj ,egy hülye taplóra gerjedt,.később jártak is de 2 hét után szétmentek de a csaj még mindig bele van zúgva ,..ez mi a csajok ilyen szőkék vagy nem veszik észre a normális csávókat,..

(ezalatt értsd : normális, intelligens, kedves, előzékeny , nem túl nyálas de határozott, kimarad a bajból, de ha kell megvédi magát és a párját )

Vélemény ?


2009. febr. 22. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A nők szerintem az erőt keresik a férfiakban.A bunkóság is valamilyen szinten azt jelképezi hogy az illető "erős".Mert akkor érzik biztonságban magukat a férfi mellett.egy nő.
2009. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt látom, és engem taszítanak az ilyen fiúk! Sosem szerelmesednék bele egy ilyen típusúba! Mindig is álmom egy olyan pasi, akit a zárójelben leírtál... Sőt inkább legyen kisfiús, mint macsó, bunkó, vagy akár csak rosszfiú. :)
2009. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hány éves vagy ? :))
2009. febr. 22. 13:55
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos én is azt veszem észre h ez a menő , a "bunkóság" ... nekem még eddig nem volt barátnőm , előfordulhat h pont ezért mert nem vok bunkó és amiket leírtál hanem rám inkább a () es dolgok jellemzők.
2009. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
13.50 17 múltam :)
2009. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez sokban függ a lány személyiségétől.

Például én tudom magamról, hogy szemrebbenés nélkül megbántok akárkit, ha olyanom van, akár bunkósággal, akár azzal, ha a szemébe mondom az igazat, mégha az fáj is. Nagyon hamar dühbe gurulok, mondhatni iszonyatosan temperamentumos ember vagyok. Soha egy férfi sem tudott "irányítani", parancsolni nekem, pedig vágytam rá, hogy valaki ne csak testi adottságokban, hanem személyiségben is erősebb legyen nálam, és egy picit uralkodni tudjon felettem. Most megtaláltam hál' istennek. Sokszor nagyon csúnya veszekedéseink vannak, amikor mindent egymás fejéhez vágunk. Sok olyan nap is van, mikor csak úgy minden ok nélkül bunkózunk egymással, általában ha fáradtak vagyunk. De tudjuk egymásról, hogy ezek mellett nem tudnánk élni egymás nélkül, és lehet, hogy épp a két erős jellem találkozásáért nem unjuk meg egymást soha. De nem hiszem, hogy egy romantikára, érzékenységre vágyó nő mellett sokáig ott tudna maradni.


És persze nem azt jelenti, hogy sosincs romantika, gyengédség a kapcsolatunkban és mindennapjainkban, csak sokkal hamarabb átlendül vad szenvedéllyé :) Akár a hálószobában, akár hálószobán kívül ;)


20/L

2009. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg így van,ahogy írtad. És az az igazság,engem is ez a típus vonz. Aki testileg és személyiségben is irányító.De ez a bunkó férfitípus,az intim szférában megváltozik, átalakul teljesen. Tehát míg a barátom velem nem bunkó, vmint a számomra fontos emberekkel sem, a többi az ő dolga.
2009. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen...azt hiszem én is viszolygok a túl kedves hapsiktól. Szerintem már én is kikészítettem volna idegileg egy-két ilyen fiút. Az én párom se egy romantikus, "nyálas", túl kedves ember. Amikor rájön, akkor nagyon jól esik, ha duruzsol, hogy mennyire szeret, stb. Viszont attól már frászt kapnék, ha ezt napi szinten kéne átélnem. Párom is a "bunkók" táborát bővíti, de nekem ez kell. Nagy pofám van, ő kisebbre tudja venni, és igen, ez imponál. Nem szeretem a "papucs" férfiakat, mert valljuk be, sokan azt hiszik, hogy az a jó a nőnek, ha maximálisan körbe van ugrálva. Jó is, de nem örökké. Van egy nagon kedves barátom. Őt a minap hagyta el a barátnője, pedig szinte mindig reggelit kapott az ágyba, meg rózsák, meg ilyenek. Én szóltam a srácnak, hogy nem lesz jó vége. Hát nem lett. Tegnap hívott fel, hogy a lány elhagyta. Nem azt mondom fiúk, hogy legyetek totál parasztok, csak tudjatok mérétket tartani a kedvességben is. :)
2009. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Röhej,de ez így van!

A bunkónak titulált,határozott kiállású,néha paraszt pasikra bukik a nők jórésze,persze csakha ez a felszínen megáll!

A legtöbbnél talán ez így is van!

Lehet még rá is játszanak a parasztságra.

A külvilág felé mutatják csak ezt sokan,ha fordít rá egy nő időt,hát bizony van amelyik még kincset is ér!

Én már jártam így!

És sok nő előbb gondolja,hogy megszelidít egy ilyen "bunkó parasztot",mint próbálna férfit nevelni valakiből!

Tudom Te nem ilyen szélsőségeket írtál,de nyugodj bele,sokszor kell a nőknek a rossz!

M

2009. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapjába véve kétféle lány van sztem, olyan akinek a "bunkó" pasik jönnek be, és van akinek az ellentetje, vagyus vmilyen szinten a "jófiú" jön be. Szóval nem vagy hülye, tényleg így van, volt egy csaj, akinek azért jöttem be, mert bunkóztam vele a nap 24 órájában, volt egy másik akinek meg azért, mert kedves voltam vele és nem voltam vele "bunkó".
2009. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!