Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám lebeszélni róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lebeszélni róla?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy randizni fogok egy sráccal.És hát hogy is mondjam nem egy szegény gyerek...És venni akar nekem valami nagyon drágát,de én utálom ha rám költenek mert nem tudom viszonozni,és mert egyszerűen rosszul esik.Ezt próbálom is megértetni vele,de ő egyszerűen nem tágít.:S

Még is hogyan tudnám erről a butaságról lebeszélni?Nem akarom hogy rám pazarolja a pénzét...

Előre is nagyon köszönöm!!!


2010. aug. 7. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Senki nem fog tudni választ a szádba rágni,mondd neki és ha nem fogja fel hogy te ezt nem akarod akkor ha vett neked valamit nem fogadod el.Sokan hiszik azt amúgy hogy pénzzel bármit megkapnak.
2010. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Le a kalappal előtted. Nem sok ilyen lányt találni, aki nem szereti ha minden az ölébe hull. És igen, A pénzes fickók azt hiszik, hogy minden nőt meg lehet venni. Mond meg neki, hogy nem kell, ha vesz, akkor nem fogadod el.
2010. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bazz... első randira ajándék... de kis looser. :D
2010. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Nem akarom hogy rám pazarolja a pénzét..." miért lenne az pazarlás? Mert úgy gondolod, hogy nem érdemled meg? Az, hogy ennyire fusztrál téged a gondolat, hogy ajándékot kaphatsz szeintem nem egészen egézséges (nem akarlak megbántani) nézz csak magadba, mert szerintem elsősorban magadban kell ezt megoldanod és azután a sráccal. Nem baj ha végül mégsem fogadod el amit vesz, csak ha nem oldod ezt meg magadban akkor örökké rosszul fogod érezni magad és nem uszhatod meg örökké :)
2010. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2010. aug. 7. 11:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem bunkóságból,és nem is tiszteletlenségből mondom,de nem tudom neked hogy esne ha ilyen 80-100 ezer ft-os ajándékokkal akarnának "meglepni". :S
2010. aug. 7. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez körülbelül olyan mintha "megvenne" durván fogalmazva...
2010. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

11:25

Az ilyen válaszaidat megköszönném ha mellőznéd,hiszen nem ismered ezt az embert,így jogtalanul ítéled el.Ha "looser" lenne nem lennék hajlandó vele találkozni. :)

2010. aug. 7. 11:32
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha randizni fog veled arra mi a jó égért akar ajándékot venni?Mindig ezt csinálja vagy mi?Lehet nem vagyok nagy lovag de nekem ez sose jutott eszembe,mindig arra szorítkoztam hogy a számlát kifizetem ha mentünk valahova mondjuk.
2010. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Furkó Lurkó:

Őhm mivel még nem vagyunk felnőttek a számlával azthiszem nem nagyon tudna mit kezdeni... >.< Ha már nagykorúak is lennénk,akkor sem hiszem hogy gondja lenne belőle,pénzből mindenre van neki elég.


Gondolom most így ezek alapján mindenki azt hiszi,hogy ő egy bunkó paraszt aki meg akar venni engem és én bedőlök neki,de biztosíthatok róla mindenkit hogy ez nem így van! ;)

Ő csak jót akar nekem...Na mind1 már kitaláltam mit mondok neki,tényleg nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

2010. aug. 7. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!