Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor érdemes ezt elmondanom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes ezt elmondanom? Már chatelés alatt? Első randin? Ráérek vele, ha összejöttünk?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, tavaly volt egy sterilizációs műtétem, így nem lehet gyerekem (és nem is szeretnék).
2020. szept. 25. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, azt, hogy nem akarsz gyermeket már az elején közölni kell. A sterilizációt elég akkor, ha már a szexnél tartotok.
2020. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Elején. Amúgy hol es mennyiért csináltak meg ? Megírod a menetét?
2020. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nőgyógyászat, kb 200 a műtét és kipakolnak.
2020. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külföldön, írj privátot és leírom részletesen. Itthon csak 40 éves kor vagy 3 gyerek felett csinálják meg.
2020. szept. 25. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is megcsinálták, pedig 1 gyerek van és 27 vagyok, egészségügyi bajom se volt.
2020. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Azerintem akkor érdemes elmondani amikor a téma szóba kerül. Előbb feszegetni, erőltetni felesleges. Később meg nem biztos hogy jó amikor már kb. sokmindent tudtok egymásról. Ha ilyenkor bukna ki hogy "bocsi, hiába akarsz gyereket, amúgy steril vagyok" eléggé pofonszerűen hatna.

De fel kell készülnöd bármilyen reakcióra így is.

Szóval amikor szóba kerül és aktuális.

2020. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki neten/ virtuális térben kapós hapsi az folyamatosan bővelkedik nőkben(mert hozzád hasonlóan a többi nő is kb ugyanazt a kevéske kandúrt veszi emberszámba). Valszeg kb annyit fogna fel hogy a te esetedben nem kell védekezésre ügyelni
2020. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!