Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igazán szerencsés adottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán szerencsés adottságúaknak tényleg ennyire sok szexpartnerük volt?

Figyelt kérdés

Erről a hírről jutott eszembe a téma: [link]


Az egyik sztár 100 fölötti, a másik 400-500 szexpartnerről számolt be. De már máshol is hallottam hasonlókat.

Az most mindegy, hogy valaki csak simán gazdag, híres, vagy más adottságok terén nagyon szerencsés (magas, jóképű), de valami miatt a szexpiacon a felső néhány százalékba tartozik, a legeslegjobbak közé, akinek tényleg minden lehetősége megvan, hogy partnereket találjon.

Az ilyenek többsége tényleg ennyire sokszor él is a lehetőségekkel?


Az emberek átlagos partnerszáma 7-8. Én eddig azt gondoltam, hogy az emberek nagy részénél szándékos az életvitel, azaz csak azért nincs egy nagyságrendnyivel több szexpartnere, mert nem akar, nem erre vágyik. De látva és hallva, hogy a legmenőbbeknek mennyire sok partnere volt, az merült fel bennem, hogy ez nem is annyira választás kérdése, mintsem sors kérdése. Tehát aki annyira nem menő, valójában ő is rengeteggel lenne együtt, ha lehetősége lenne rá, és csak azért nem történik meg, mert nem tud?


Azok a béták, akik a hűséges, tartós kapcsolat mellett döntenek, a többségük valójában dugná a jobbnál jobb nőket egymás után, ha lehetőség lenne rá, és csak azért nem teszik, azért maradnak meg egynél, egy "állandó lyuknál" mert egyébként nem tudnának elégszer partnert találni úgy, mint ahogy az alfák teszik?


Alfa = alkalmi szexek egymás után, béta = tartós kapcsolat?


És a nőknél mi a helyzet? Aki nagyon-nagyon-nagyon szép?


Akkor most mennyire szándékos választás kérdése, és mennyire adottság kérdése ez, hogy kinek mennyi partnere van?



2020. szept. 25. 20:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
37%

Oké, hogy te nem vagy ilyen, de nincsenek jól kinéző barátaid, ismerőseid, akik sztoriznak neked?


Én 26 éves koromra voltam 25 nővel úgy, hogy 21 éves koromig szűz voltam. Igazából 1,5 év alatt gyűlt össze ebből több, mint 15, amikor úgy ahogy jobban ráhajtottam a számokra. Ja és személyesen ismerek olyan 24 éves srácot, aki már 100 feletti nővel volt, vagy olyan most 27 éves srácot, aki már szintén 24-25 éves korára túl volt a 70-en. Ez a két srác is átlagos jobb módú családból származik, de huszonévesen saját maguktól még elég pénztelenek (bár megvan bennük a potenciál, hogy vagyonosak legyenek). Ezen kívül helyesebbek, bár ránézésre nem mondanád őket iszonyat jóképűnek. (Az egyik még alacsony is.) Viszont nagyon nagy dumásak, magabiztosak, menők, tökösek.


Inkább az él álomvilágban, aki szerint a 100, vagy 200 vagy 500 az kamu. Pláne Puskásnál, aki 35 éves, tehát volt egy 10-15 éve ennyi számot összeszedni. Bár gondolom neki is volt olyan éve, amikor a maga szintjén megszaladt a ló és mondjuk több mint 50 nővel volt. Ha kicsit átlag feletti pasi vagy egyszerre külsőben, személyiségben és akár anyagiakban és egészségtelen módon ráfekszel erre, akkor évi 15-20 partnered simán lehet. És akkor még mindig nem vagy se milliárdos, se modell kinézetű, se híresség.

2020. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
A legjobbak az öregek kocsmai beszámolói. Mindegyik 500 nővel volt (csak modell-alkatokkal), mindegyik kifogott már legalább 1-1 mázsás halat stb.
2020. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Akik szerencsés adottságúak azok előtt nyitva áll a lehetőség hogy sok szexpartnerük legyen. Hogy ki él vele és ki nem az már személyiségfüggő. Szerintem a férfiak többsége él vele.
2020. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Engem nem az lep meg, hogy előfordul néhány ilyen, hanem az, hogy a legmenőbbek között ez ennyire gyakori, tehát nagy részük valóban rengeteggel volt együtt.
2020. szept. 25. 20:23
 5/40 anonim ***** válasza:
27%

Az átlag emberek közt is vannak - kevesen! - akik ilyen mutatókkal rendelkeznek.


Tudok egy pasiról, aki középiskolás korában kb. 80 lánnyal lefeküdt, később meg kettesével-hármasával vitte haza a nőket a bulikból,


Most kb. negyven éves lehet, gondolj bele, most hol jár! És ő még csak nem is celeb. Viszont domináns, intelligens, gazdag.

2020. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

Én egy ilyenről tudok ismerősi körben, teljesen átlagos külsejű férfi.


"a legmenőbbek között ez ennyire gyakori" szerintem senki nem tartott közvéleménykutatást. Inkább az életmódtól függ szerintem, mint a külsőtől.

2020. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
77%

Rém igénytelen férfiak lehetnek ha ez igaz. Én is ismerek nem egy férfit aki kb 20 nővel volt de ilyen rohadt fogú, félszemű, féllábú, hajléktalan, pisiszagú nőkkel dugtak. Másképp ez nem is lehetséges úgyhogy innen gratulálok az előttem szólókhoz.


Csak mondom, hogy a jó külső csak akkor előny maximum ha az átlagtól egy kicsivel jobban nézel ki, de ha sokkal jobban, akkor minden ellenkező nemű annyira fél tőled, hogy mégcsak hozzád sem szólnak.

2020. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
22%

#7


Te hülye vagy. Mi hihetetlen van neked abban, hogy valaki fullos nők tucatjait szedi fel?


Miért hiszed azt, hogy akinek sok nője volt, az végtaghiányos, pisiszagú, rohadt fogú nőkkel van együtt? Azért, mert neked van egy csöves ismerősöd, akinek ilyenek jutnak?


Gondolom ebben a frusztrációdban az is benne van, hogy te jobban nézel ki, mint akiket soroltál, de téged senki sem akar megkefélni.

2020. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
11%

7.


Egyetértek a 8-assal. Te hülye vagy.

2020. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%

Normális, lelkileg egészséges, szellemileg ép felnőtt ember nem vágyik erre.

Órákig lehetne sorolni azokat a kiváló adottságú ferfiakat, akik több évtizede ugyanazzal a nővel élnek boldogan.

De nektek felesleges, mert számotokra nem az ő életük a vágyálom, hanem a minden nap három nőt farkalni, egyszerre.

2020. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!