Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akarhat többet tőlem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat többet tőlem, vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Tegnap este találkoztam egy ismerősömmel. Régebben párszor szexeltünk, mindkettőnknek megfelelt ez akkoriban, egyikünk se csinált belőle problémát.

A talin kérdezett a volt párommal való szakításról, meg arról, hogy túl vagyok e teljesen rajta. (Tudni kell, hogy másfél évig nem ismerkedtem senkivel utána, annyira megviselt). Mondtam, hogy igen.

Pár perc múlva a kezemet megfogta és úgy sétáltunk, meg volt amikor összebújva. Aztán a mólón összeölelkezve néztük a vizet meg a csillagokat, amikor ő próbált volna megcsókolni. Én hülye meg lányos zavaromban elkezdtem másfele nézni inkább. (Tiszta olyan volt mint valami romantikus filmben..😂) Meg is jegyezte, hogy ez tetszik neki.

Tetszik a srác nagyon. Viszont azt mondja, hogy neki most megfelelnek a laza kapcsolatok, ezért se akarok beleképzelni olyat, ami esetleg nincs. 22L


2020. szept. 26. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha ő azt mondta, hogy beéri a laza kapcsolatokkal, akkor nem feltétlenül akar komolyat. De ha benned ez felmerült, akkor inkább beszéld meg vele, nincs vesztenivalód.
2020. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem mit akar, mert kérdezgette, hogy nem félek e, hogy belé szeretek és amúgy is mit gondolok, tudnék e.
2020. szept. 26. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont tisztázd vele, hogy hogyan tovább. Annak semmi értelme, hogy megsérüljetek lelkileg.
2020. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs épp senkije ahogy neked se, és mivel régen szexeltetek egy kitaposott út vagy számára. Vagy is egy új lányhoz képest tizedannyi erőlködést. Szexet fixen akar, nem véletlenül a laza kapcsolatos maszlag. Ebből lehet fix szexkapcsolat ameddig élvezi, és attól függően milyen ember akár kapcsolat is persze ha te is benne vagy. De ha nem olyan akkor max keres mást szexre. Nem egy bonyolult szitu.
2020. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laza kapcsolatot akar. Nem szeretné, hogy bele szeress, mert nem akar megbàntani.
2020. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felmérte a terepet, hogy kész vagy-e dugni. Csak dugni.
2020. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!