Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így már biztos lehetek benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már biztos lehetek benne, hogy ő is többet akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Múlt héten találkoztam egy sráccal, de azt hittem, hogy csak baráti beszélgetés, azt hittem nem akar többet. De megbeszéltük, ha majd végeztem a dolgaimmal (most jelenleg tanulnom kell), találkozunk. Ma összefutottam vele az utcán, végig mosolygott, kérdezgetett meg "figyelmeztetett" arra, amit megbeszéltünk. Kicsit el voltam bambulva, jól meg is lepődtem az egészen, mert azt hittem, ő nem akar többet.

Vagy mégis?

Az első beszélgetés nagyon jó volt, de nekem amolyan baráti tali volt.


2020. jún. 4. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből nem igazán derül ki számomra. Kicsit írhatnál bővebb infót, amiből talán azt lehetne leszűrni, hogy többet akarhat.
2020. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem nála és ő elfogadta a közeledésemet, csak azt nem tudtam, bejövök-e neki.
2020. jún. 4. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd o kezdemenyez nalad, akkor tudhatod, hogy bejossz neki annyira, hogy lepjen is.

Eddig csak lehet, hogy baratsagos volt.

Es az, hogy esetleg bejossz neki, abszolut nem jelent semmit. Nekem is sok mindenki bejon, megse akarok toluk semmit.

2020. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Következő találkozón úgyis kiderül, de az hogy mosolygott, önmagában nem jelenti azt hogy többet akar.
2020. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem baj az hogy baráti volt, nem minden kapcsolat indul viharos szex-szel.
2020. jún. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%

Ez az egész sztori nekem fura. Ha elfogadta a közeledésed, akkor bejössz neki.

Ha ennek ellenére te lepattintod, hogy most nem alkalmas neked, de máskor lennél vele, akkor én biztosan komolytalannak vennélek.

2020. jún. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak anyit jelent, hogy megbeszéltetek valamit (hogy találkoztok) és emlészik rá.
2020. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fú, te haverilag nem szoktál találkozni senkivel? Ennyi nem jelenti azt, hogy össze is jön veled.
2020. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!